reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ktore chodzily na akupunkture. Czy jest sens ja stosowac przed criotransferem? A jesli tak to ile wczesniej nalezy zaczac?

Oczywiste!! [emoji6]Mój KET 16 tc [emoji6] zaczelam miesiąc przed. PrYgotowanie trwa dłużej, wyciszyła mnie bo mega zestresowana, ogrzala organizm, dała dietę i po transferze pojechałam na specjalny zabieg [emoji6] a i byłam tez z plamieniem na sesji.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Oczywiste!! [emoji6]Mój KET 16 tc [emoji6] zaczelam miesiąc przed. PrYgotowanie trwa dłużej, wyciszyła mnie bo mega zestresowana, ogrzala organizm, dała dietę i po transferze pojechałam na specjalny zabieg [emoji6] a i byłam tez z plamieniem na sesji.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
A skad jestes?
 
Praktycznie cały czas przy aplikacji luteiny miałam brudne palce, czasami trochę na wkładce, a kolor to taki brązowy brudny raz tylko delikatnie czerwony. W pierwszej ciazy tez plamilam i teraz byłam załamana,wiec wiem co czujesz. Ale widzę,ze mas konkretne leki i teraz prolutex, wiec musisz czekać organizm sam musi sie przyzwyczaić [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Dziekuje Ci bardzo. No jak ja dzis zobaczylam ta rozowa wkladke to sie bardzo przestraszylam ale od razu zadzwonilam do pani dr i mnie uspokoila ale teraz z biegiem czasu moj lek narasta. Jyz bym chciała ta 23 jak bede aplikowac lutinus i chyba zrobie to godzinę wczesniej. Nie mam w domu zadnej melisy zeby sobie wypic i boje sie ze czeka mnie bezsenna noc
 
Dziewczyny nie mam melisy a co moge jeszcze wziac na uspokojenie? Wezme relanium sobie ale chciałabym spac w nocy a relanium tak na mnie nie działa
 
reklama
Do wrocka niestety mam za daleko. Krakow ewentualnie Katowice wchodza w gre...

To poszukaj kogos u siebie ale najlepiej kogos kto sie specjalizuje w niepłodności .Czy to pomogło? Moze. Napewno nie zaszkodziło [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry