reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@walczaca o szczescie cieszę się z bety ale ten progesteron naprawdę mnie przestraszył . . Siedzę teraz i czytam o tym progesteronie i nie wiem.. może wszystko będzie ok ? To że boli jak na okres to wiadomo ale nic poza tym.. No i często sikam ale to normalne....
Staraj się nie stresować, bo to na pewno nie pomaga. A progesteronem się trochę więcej "dopchaj" i będzie ok :-)
 
oj trafiłas w sedno ...było mi przykro bardzo no o szkoda damiego bobardzo sie zdenerwował.. ahh szkoda słow na to wszystko .. powiedział jej ze nie chce jej wiecej widziec.. wiec było grubo

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Poczuj sie przytulona i badz dzielna, nie warto przejmowac sie takimi ludzmi. Kobieta powina wstydzic sie, ze doprowadza syna do takiej reakcji. Moze po kolejnym wlewie bedzie troche lepiej i bedziecie mogli chociaz ciut odetchnac, aby nabrac wiecej sily na dalsza walke. 3mam dalej kciuki jak tylko moge.
 
Myślę, że możesz wziąć tą dawkę wieczorną trochę wcześniej, tak przed 19, a rano ok 8 i potem już co 12 godz. Chyba nie ma sensu powtarzać jutro bo masz dość dużo zwiększone dawki. Jak będziesz w piątek powtarzać badanie to crinona rano nie bierz, dopiero po badaniu, żeby ci nie zafałszował wyniku za bardzo :)
Ok tak zrobię. ;) dziękuję:* narazie leżę stres trochę puszcza...
Dobra to teraz do piątku aby żeby było dobrze !
Dziękuję za pomoc :*
 
reklama
Do góry