reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Taki bol jest normalny, skurczy nie czujesz tylko pewnie caly czas jakby napiecie w dole brzucha. Ja na cyklu sztucznym bralam tylko 3x1 crinone i poziom progesteronu mialam cos kolo 20 a badalam go jakies 2h po podaniu. moze u Ciebie we krwi nie jest tak wykrywalny? Wiem, ze latwo sie mowi, zeby sie nie stresowac ale gorzej zrobic. Ja sama jestem w duzym stresie, bo lekarz kazal mi calkowicie odstawic progesteron juz w 8tc, ja ze strachu biore dalej tylko jedna dawke mniej czyli 2x1 crinone. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym ale nie zmienia to faktu, ze stres jest ;) Dodam, ze ja progesteronu wcale nie badam.
Masakra myslalam, że dziś odetchne z ulgą ale wielkie rozczarowanie . . Usg pęcherzykowe doktor ustaliła na 27.12 więc po świętach jedziemy .. Mam nadzieję że do tej pory wszystko będzie dobrze:)
 
Dziewczyny tylko sie nie śmiejcie ale czytam was i czytam i chciałabym troche wiecej wiedzieć. może to glupie pytanie ale czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak wygląda ten cały proces? Niby coś czytalam ale ... nic nie wiem
jak sie to odbywa czemu bierzecie tyle leków i wszystko wszystko co powinnam wiedzieć.
 
Taki bol jest normalny, skurczy nie czujesz tylko pewnie caly czas jakby napiecie w dole brzucha. Ja na cyklu sztucznym bralam tylko 3x1 crinone i poziom progesteronu mialam cos kolo 20 a badalam go jakies 2h po podaniu. moze u Ciebie we krwi nie jest tak wykrywalny? Wiem, ze latwo sie mowi, zeby sie nie stresowac ale gorzej zrobic. Ja sama jestem w duzym stresie, bo lekarz kazal mi calkowicie odstawic progesteron juz w 8tc, ja ze strachu biore dalej tylko jedna dawke mniej czyli 2x1 crinone. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym ale nie zmienia to faktu, ze stres jest ;) Dodam, ze ja progesteronu wcale nie badam.
Masakra myslalam, że dziś odetchne z ulgą ale wielkie rozczarowanie . . Usg pęcherzykowe doktor ustaliła na 27.12 więc po świętach jedziemy .. Mam nadzieję że do tej pory wszystko będzie dobrze:)
 
no niestety tak jest... :( zero zrozumienia przyjedzie na 2 dni i jeszcze dobije..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie to takie babsko z tych co nawet gdyby mialy dobre checi przez sekunde, nie zauwaza ile dobrego czynisz dla ich dziecka, jak bardzo sie starasz, ze masz swoje slabe momenty ktore jednak przed twoim M nie zawsze ukazujesz, aby nie dolowac go dodatkowo, a ona pewnie tylko o sobie mysli i tak jak mowisz, zjedzie z blotem, aby miec satysfakcje. Glowa do gory, ty sama jedna wiesz najlepiej, jak wartosciowa osoba jestes i nie pozwol, aby taka kobieta odebrala ci wiare w siebie i w was :)
 
Hej Asinka, nie am pojecia za co zmieszala Cie z blotem tesciowa(?!), nie ma to jak rodzina... Chcialam Ci przeslac duzo serdecznosci, domyslam sie przez co przechodzisz, moj partner ma te sama chorobe co Twoj i codziennie, oprocz troski o siebie i Kropka, moje mysli zajmuje troska o niego... Ale jestesmy silne baby i damy rade!
tak? no to wiemy obie jak to jest.. ja po ostatnich nowinach poprostu zrezygnowałam z in vitro załamałam sie .. siły mi brakuje chodze pół przytomna nie wiem co sie dzieje jakbym była nieobecna terminy do psychologow zabojcze a ja sobie przestaje radzic... w piatek nastepny wlew damiego.. poki co jest bardzo zle...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra myslalam, że dziś odetchne z ulgą ale wielkie rozczarowanie . . Usg pęcherzykowe doktor ustaliła na 27.12 więc po świętach jedziemy .. Mam nadzieję że do tej pory wszystko będzie dobrze:)
Zylwia nie chciałabym być mądrzejsza od dr ale dołożyłabym jeszcze tego crinona rano. Beta piękna naprawdę więc ten crinon nie zaszkodzi a może też coś pomoże :)
 
reklama
Do góry