reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O masz a niby czemu??? Co sobie wymyslila?!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
ze nic nie robie ..nie melduje jej sie codziennie co z Damianem ... a gdy jej powiedzialam ze nie mam czasu nawet zjesc co dopiero meldowac sie to sie zaczeło...ahhh masakra potem było tylko gorzej

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie pokrywa[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A jaką masz różnicę??
Na ich stronie jest napisane,że tylko przy długim protokole liczy się inaczej... i wtedy bierze się 14 dni + wiek zarodków. Ale to jest coś ze mną nie tak w takim razie, bo ja miałam strasznie późno transfer i wychodzi mi że już 6 tydzień się kończy a mam dziś 20 dpt :/ nie ogarniam tego :p Chyba muszę poczekać na wizytę
 
ze nic nie robie ..nie melduje jej sie codziennie co z Damianem ... a gdy jej powiedzialam ze nie mam czasu nawet zjesc co dopiero meldowac sie to sie zaczeło...ahhh masakra potem było tylko gorzej

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Noz kur..a a kase to kto zebral zbiorki porobil ona?!
A ona nie moze laskawie dzwonic codziennie pytac co u niego??!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A myślicie żeby jutro powtórzyć progesteron czy lepiej poczekać do piątku ?

Szczerze Ci powiem że w pierwszej ciąży kazali mi zrobic betę i za dwa dni ją powtórzyć nie robiłam żadnych innych badań teraz też czekam tylko na betę. JESTEŚ W CIĄŻY!!!!! Masz piękny przyrost ;-)
Zacznij się tym cieszyć;-) naprawdę będzie dobrze ;-)
Ja cały czas czekam i zaraz jajko zniosę ;-(((((((((((
 
Rozumiem ze sie skupiasz na tym teraz, pewnie tez bym tak zrobila. U nas stan M jest w miare stabilny juz od paru lat.
Kochana zawsze trzeba byc dobrej mysli. Faktycznie byloby dobrze dobic sie do jakiegos psychologa... na prawde nie ma szans?
od stycznia moge dwonic .. byłam 2 razy u Psychologa z kliniki ale wiecej mi nie przysługuje .. :( nie wiem co jest ale czuje sie jak dziecko w wielkim miescie .. to dobrze ze twoj M stabilny.. moj niestety ciagle idzie w dół... oby w koncu odbilo sie od dna do góry....

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
od stycznia moge dwonic .. byłam 2 razy u Psychologa z kliniki ale wiecej mi nie przysługuje .. :( nie wiem co jest ale czuje sie jak dziecko w wielkim miescie .. to dobrze ze twoj M stabilny.. moj niestety ciagle idzie w dół... oby w koncu odbilo sie od dna do góry....

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam za Was cały czas kciuki! Trzymaj się kochana
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka piekna waga i wymiar dzieciatek! Gratulacje kochana :) Szybkiego powrotu do formy :) ❤️
 
reklama
Do góry