reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dzieki kochana.. niestety odwiedziła nas mama meza i zrobiła taki dym zmieszała mnie z błotem...jestem zdruzgotana :( liczyłam na wsparcie i sie przeliczyłam

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O masz a niby czemu??? Co sobie wymyslila?!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tak? no to wiemy obie jak to jest.. ja po ostatnich nowinach poprostu zrezygnowałam z in vitro załamałam sie .. siły mi brakuje chodze pół przytomna nie wiem co sie dzieje jakbym była nieobecna terminy do psychologow zabojcze a ja sobie przestaje radzic... w piatek nastepny wlew damiego.. poki co jest bardzo zle...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem ze sie skupiasz na tym teraz, pewnie tez bym tak zrobila. U nas stan M jest w miare stabilny juz od paru lat.
Kochana zawsze trzeba byc dobrej mysli. Faktycznie byloby dobrze dobic sie do jakiegos psychologa... na prawde nie ma szans?
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje kochana !!! Buziaki dla Was :) :) szybkiego powrotu do domku :*
 
No to jak ja mam liczyć...?? Pierwszy dzień @ miałam 30.10.2017 transfer bardzo późno bo w 25 dc i zupełnie mi się te daty rozjeżdżają.... :/
Ja na stronie novum w najczesciej zadawanycb pytaniach wyczytalam ze ostatnia miesiaczka jest 1 dniem ciazy. Tak sie liczy u mnie bo jak jest transfer z mrozakow to jakos inaczej.zerknij sobie na ich www

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
super :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry