reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny tylko sie nie śmiejcie ale czytam was i czytam i chciałabym troche wiecej wiedzieć. może to glupie pytanie ale czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak wygląda ten cały proces? Niby coś czytalam ale ... nic nie wiem
jak sie to odbywa czemu bierzecie tyle leków i wszystko wszystko co powinnam wiedzieć.
Nie ma się z czego śmiać ja na początku byłam zielona wszystkiego dowiedziałam się na bieżąco i tu z forum bardzo dużo dziewczyny pomogły.
Na jakim jesteś etapie?
 
reklama
tak? no to wiemy obie jak to jest.. ja po ostatnich nowinach poprostu zrezygnowałam z in vitro załamałam sie .. siły mi brakuje chodze pół przytomna nie wiem co sie dzieje jakbym była nieobecna terminy do psychologow zabojcze a ja sobie przestaje radzic... w piatek nastepny wlew damiego.. poki co jest bardzo zle...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę się modlić za Was z całego seraca
 
Dziewczyny tylko sie nie śmiejcie ale czytam was i czytam i chciałabym troche wiecej wiedzieć. może to glupie pytanie ale czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak wygląda ten cały proces? Niby coś czytalam ale ... nic nie wiem
jak sie to odbywa czemu bierzecie tyle leków i wszystko wszystko co powinnam wiedzieć.
Kochana, ja np podchodzilam do criotransferu na cyklu naturalnym bez lekow. Dopiero od dnia transferu mialam wlaczony progesteron 3x1 crinone, no i sie udalo :) dzisiaj u mnie 9tc. U mnie wskazaniem do ivf jest brak jajowodow, reszta u mnie i u meza ok.
 
Dziewczyny tylko sie nie śmiejcie ale czytam was i czytam i chciałabym troche wiecej wiedzieć. może to glupie pytanie ale czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak wygląda ten cały proces? Niby coś czytalam ale ... nic nie wiem
jak sie to odbywa czemu bierzecie tyle leków i wszystko wszystko co powinnam wiedzieć.
Nicola tu masz mniej więcej to wszystko opisane:
Link do: 1 miesiąc, tyle wystarczy. In vitro krok po kroku

A leki bierzemy po to, bo przy ivf z reguły na naturalne działanie organizmu nie ma co liczyć, w większości wszystko utrzymuje się lekami z zewnątrz. To tak po krótce. Jeśli się okaże, że to wasza jedyna droga to na bieżąco możesz pytać i będziemy Ci rozjaśniać. Nie wszyscy lekarze niestety mają wystarczająco dużo cierpliwości, dla nich to oczywiste i mogą nie zdawać sobie srawy z tego, że my na początku nic nie wiemy.
 
Zylwia nie chciałabym być mądrzejsza od dr ale dołożyłabym jeszcze tego crinona rano. Beta piękna naprawdę więc ten crinon nie zaszkodzi a może też coś pomoże :)
A dziś wcisnąć tylko wieczorem tak jak zawsze ? Chyba teraz nie ma sensu brać ? Biorę zawsze tak o 20..
A myślisz żeby juto progesteron powtórzyć czy w piątek tak jak kazała razem z beta ?
 
Pewnie to takie babsko z tych co nawet gdyby mialy dobre checi przez sekunde, nie zauwaza ile dobrego czynisz dla ich dziecka, jak bardzo sie starasz, ze masz swoje slabe momenty ktore jednak przed twoim M nie zawsze ukazujesz, aby nie dolowac go dodatkowo, a ona pewnie tylko o sobie mysli i tak jak mowisz, zjedzie z blotem, aby miec satysfakcje. Glowa do gory, ty sama jedna wiesz najlepiej, jak wartosciowa osoba jestes i nie pozwol, aby taka kobieta odebrala ci wiare w siebie i w was :)
oj trafiłas w sedno ...było mi przykro bardzo no o szkoda damiego bobardzo sie zdenerwował.. ahh szkoda słow na to wszystko .. powiedział jej ze nie chce jej wiecej widziec.. wiec było grubo

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziś wcisnąć tylko wieczorem tak jak zawsze ? Chyba teraz nie ma sensu brać ? Biorę zawsze tak o 20..
A myślisz żeby juto progesteron powtórzyć czy w piątek tak jak kazała razem z beta ?
Myślę, że możesz wziąć tą dawkę wieczorną trochę wcześniej, tak przed 19, a rano ok 8 i potem już co 12 godz. Chyba nie ma sensu powtarzać jutro bo masz dość dużo zwiększone dawki. Jak będziesz w piątek powtarzać badanie to crinona rano nie bierz, dopiero po badaniu, żeby ci nie zafałszował wyniku za bardzo :)
 
reklama
Do góry