reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a mnie wszystko boli...nie wiem czy to z lekow czy co ale z obu stron pod zebrami ..prawa pachwina ..jak sie schylam to mnie kuje cos z dwuch stron, no i z ttłu plecy mnie bola..hmm no i mecze sie szybko...no nic czekamy nadal do bety jeszcze 6 dni..hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
też tak czułam się po transferze,bolało mnie całe ciało plecy brzuch a męczyłam się przechodząc z kuchni do pokoju i w moim przypadku była to ciąża,wierzę że w Twoim też właśnie tak jest.
 
a mnie wszystko boli...nie wiem czy to z lekow czy co ale z obu stron pod zebrami ..prawa pachwina ..jak sie schylam to mnie kuje cos z dwuch stron, no i z ttłu plecy mnie bola..hmm no i mecze sie szybko...no nic czekamy nadal do bety jeszcze 6 dni..hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A u mnie cisza..czasem trochę jajniki zakluja ale nie mogę tego nazwać bólem. Dlatego martwię się że nic z tego..
 
Kochana u nas też słabe nasienie słaba jakoś plemników 98% nie ruchliwych uszkodzonych a się udało się jeszcze mamy zamrożone 4 zarodki, jeden wzieliśmy ze sobą którego noszę pod serduszkiem ;) Będzie dobrze 3 maj się ;*
Dziękuję. :* jestem pozytywnie nastawiona od wczoraj. Jestem szczęśliwa, że mogę żyć w takich czasach, gdy stosowane jest in vitro. Niemożliwe staje się możliwe. :-D
 
Dziewczyny u mnie tez pierwszym objawem ze się udało było to ze męczyłam się strasznie :) byłam tak zdyszana po wejściu po schodach jakbym tonę węgla przerzuciła Haha ... teraz już to trochę minęło:) także życzę Wam aby i u Was był to objaw ciąży :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
hmm.kazda kobieta ma inaczej .. ja sie i tak nie nakrecam ale jak by cos było ojoj.. fajnie by było

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny ... kurcze cos mnie tak szczypie w srodku z prawej i lewej strony masakra... to normalne? w ktorym dniu powinna blastka sie zagniezdzac.. ?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry