reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Barburka jak dasz rade wytrzymać to nic nie bierzesz, jeśli nie to możesz no-spe lub paracetamol są stosunkowo bezpieczne. Myślę że to dobry znak, kiedy testuje?
Dam rade wytrzymać, o prostu większość czasu będę leżeć wtedy tak nie czuje tego, dzis jest mój 8dpt a betę mam na 21.11:)
 
Witajcie kochane,mam pytanie jestem w 7 tc i od kilku dni boli pachwina wczoraj wieczorem i w nocy brzuch i podbrzusze po lewej stronie.a dziś żebra po prawej.mam się martwić?
 
Witajcie kochane,mam pytanie jestem w 7 tc i od kilku dni boli pachwina wczoraj wieczorem i w nocy brzuch i podbrzusze po lewej stronie.a dziś żebra po prawej.mam się martwić?
A czy brałaś nospe? Myśle, że to nic takiego, gdzieś dziecko musi się zmieścić oczywiście jeżeli chcesz możesz to skontrolować u lekarza :)
 
A czy brałaś nospe? Myśle, że to nic takiego, gdzieś dziecko musi się zmieścić oczywiście jeżeli chcesz możesz to skontrolować u lekarza :)
nospę brałam wczoraj wieczorem i średnio pomogło.dzwoniłam dziś do lekarza ale go nie ma ,kazał napisać sms wiec napisałam ale na razie nie odpisał.dziś już brzuch nie boli ale pachwina nadal i to mnie troche nie pokoi
 
Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy moge brac Euthyrox i Encorton? Oczywiście nie na raz, ale oba mam brac rano a nie spytalam lekarza i dopiero w domu wyczytalam ze moga jakos na siebie oddzialywac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja zawsze bralam rano, pierwsze euthyrox a encorton ze sniadaniem jakies pol godziny pozniej
 
Witajcie kochane,mam pytanie jestem w 7 tc i od kilku dni boli pachwina wczoraj wieczorem i w nocy brzuch i podbrzusze po lewej stronie.a dziś żebra po prawej.mam się martwić?
Mnie non stop coś bolało kulo i tak jest do tej pory od jutra 9 tydzień.Wszystko na badaniu wyszło ok dzidzia jak talala.Tez się martwiłam.Teraz chyba bardziej się martwie jak chwilowo nic nie czuje.
 
reklama
Do góry