reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny ... kurcze cos mnie tak szczypie w srodku z prawej i lewej strony masakra... to normalne? w ktorym dniu powinna blastka sie zagniezdzac.. ?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A przed chwilą pisałaś że się nie nakrecasz ??;) ;) żartuję oczywiście :)
Mnie cały czas to szczypie ,to kuje itp. Więc to chyba normalne od dużej ilości leków i w moim przypadku "kwiatków" na brzuchu ...
Każda z nas teraz tylko nasluchuje swojego organizmu,szalony czas :) bedzie dobrze:)
 
reklama
powiem ci ze nie bardzo nasłuchuje ale wczesniej lekko bolało...a dzis niesamowicie boli.. nie wiem juz sama ... hmm sama durna z tego juz jestem .. dzis w pracy byłam to musiałam co jakis czas usiasc bo taki bol.. hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
powiem ci ze nie bardzo nasłuchuje ale wczesniej lekko bolało...a dzis niesamowicie boli.. nie wiem juz sama ... hmm sama durna z tego juz jestem .. dzis w pracy byłam to musiałam co jakis czas usiasc bo taki bol.. hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja cały dnie leżę, robię co muszę czyli wstaje aby lekcje z synem odrobić wyszykowac go do szkoły itp. A Ty kochana pracujesz fizycznie czy masz pracę siedząca ??
 
no dzis sprzatałam ..dorabiam sobie tak.. po z mojej pracy wczesniejszej zrezygnowałam..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misis 100 lat sie nie odzywalas! Co slychac?:) zaczelas juz stymulacje? :)
Ja was caly czas czytam tylko byłam bardzo znuesmaczona tym co zrobili z MoKa czy pewnego dnia jak pojde na wizyte tezbadania mnie pani dyrektor nie zaskoczy wydrukowanymi moimi wpisami na forum. Na razie zbieram finanse na leki i po nowym roku bede chciaka zacząć stymulacje
 
Do góry