reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia @HopeFul87 @czarnu1a @marg88 dzięki dziewczyny za odpowiedź. :-) :)
Czytam Was skwapliwie ale nie ogarniam już z włączaniem się do dyskusji. Wczoraj po transferze padłam spać jak dziecko. Wczoraj zamrożono dwie kropeczki, dwie są ze mną a z resztą czekają do blastki. Jestem zadowolona, że mimo słabej jakości plemników oraz niewielkiej jej ilości udało się tyle wyhodować i wcale nie są jakieś marne. Ulżyło mi, bo bałam się, że będzie klapa po całej linii.
@PaulinkaP cieszę się, że u Ciebie już lepiej i szybko Twój organizm reaguje na leczenie.
Kochana u nas też słabe nasienie słaba jakoś plemników 98% nie ruchliwych uszkodzonych a się udało się jeszcze mamy zamrożone 4 zarodki, jeden wzieliśmy ze sobą którego noszę pod serduszkiem ;) Będzie dobrze 3 maj się ;*
 
a mnie wszystko boli...nie wiem czy to z lekow czy co ale z obu stron pod zebrami ..prawa pachwina ..jak sie schylam to mnie kuje cos z dwuch stron, no i z ttłu plecy mnie bola..hmm no i mecze sie szybko...no nic czekamy nadal do bety jeszcze 6 dni..hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a mnie wszystko boli...nie wiem czy to z lekow czy co ale z obu stron pod zebrami ..prawa pachwina ..jak sie schylam to mnie kuje cos z dwuch stron, no i z ttłu plecy mnie bola..hmm no i mecze sie szybko...no nic czekamy nadal do bety jeszcze 6 dni..hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm...brzmi obiecująco :)
Trzymam kcuki ✊✊✊
 
reklama
Mnie non stop coś bolało kulo i tak jest do tej pory od jutra 9 tydzień.Wszystko na badaniu wyszło ok dzidzia jak talala.Tez się martwiłam.Teraz chyba bardziej się martwie jak chwilowo nic nie czuje.
ja mam to samo. Tylko zauważyłam, ze objawy mi się trochę nasilają, nawet nie trochę. Mam bardzo silne mdłości. Tez mam te kłuciai bóle, wczoraj byłam u kuzynki która była 2 razy w ciąży, i pokazałam w których mniejscach mnie boli to powiedziała mi, ze to już powoli macica zaczyna się powiększać i po bokach tak to boli to ciągnie to kłuje :)
 
Do góry