reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to wspaniale wiesci bo mi tak lekarz przedstawil ze w sumie po te 1 nie ma co wracac! I dlatego sie tak przestraszylam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarze sobie , a życie sobie :). Przesyłam Ci bardzo dużo pozytywnej energii , i trzymam mocno kciuki !
Poza tym jeśli zarodek dotrwał do 5 doby to jest silny maluch i może jak najbardziej dać zdrową ciąże , a cyframi i literami nawet sobie głowy nie zaprzątaj;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a ja tez ogladam czasem.chirurgow ale najlepszy jest haus ...gdyby taki był meza bym odrazu tam zawiozła...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej kochana, wybacz że zapomniałem o naszym wspaniałym dr. Gregor-ym Hous-ie[emoji6] [emoji3]
Hihi..Oddałbym mu się tak jak piszesz w całości[emoji87] [emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla lepszego humoru..
walka kota o ostatnią Asi kanapkę z szynką..
1510521907-10f250a37452a52b-aaaaaa.jpeg

1510521929-4837a5f7dbc32c93-aaaaaa.jpeg

1510521951-ec7cb3d886001d2c-aaaaaa.jpeg

1510521977-620e3d5ddf8ac096-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja sie zaglebiam w ksiazke! odplywam w inny swiat :) jutro z rana bede pracowac z hotelu to mam nadzieje ze szybko minie. Transfer o 13.40! [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy po 11-tej ale koło 8 kazali zadzwonić co z mrozaczkami[emoji6] [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i witamy się z ciociami forumowymi.
Dzis o godzinie 10:59 i 11:00 przytuliłam Przemka (2350g i 49cm) oraz Sebastianka (3kg i 52cm). Przemek dostał 10pkt ale jest na obserwacji na noworodkach bo jak to pani powiedział pomrukuje i muszą go poobesrwowac, miałam go przy sobie gdzieś na godzinkę i tylko póki co jego mam zdjęcie. Jeśli chodzi o Sebastianka to dostał 8pkt niestety problemy z płuckami nie chciał za bardzo sam oddychać i wzięli go na patologie noworodków i tam jest podłączony do urządzenia które pomaga mu oddychać, ale podobno płuca podjęły współpracę i jest coraz lepiej.
A oto przesyłam Wam zdjęcie Przemka a jutro odwiedzę Sebusia to może uda się i jemu zrobić zdjęcie.
 

Załączniki

  • received_1579932172045998~2.jpeg
    received_1579932172045998~2.jpeg
    50,9 KB · Wyświetleń: 123
jeszcze jedno pytanie przedtranasferowe! Czy tez Wam kazali miec pelen pecherz na transfer? Mi mowili aby wypic wode (wlasnie nie pamietam ile dokladnie) i skonczyc 45 minut przed i zero siku tak aby pecherz byl pelen.
Tez tak macie???


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
No i witamy się z ciociami forumowymi.
Dzis o godzinie 10:59 i 11:00 przytuliłam Przemka (2350g i 49cm) oraz Sebastianka (3kg i 52cm). Przemek dostał 10pkt ale jest na obserwacji na noworodkach bo jak to pani powiedział pomrukuje i muszą go poobesrwowac, miałam go przy sobie gdzieś na godzinkę i tylko póki co jego mam zdjęcie. Jeśli chodzi o Sebastianka to dostał 8pkt niestety problemy z płuckami nie chciał za bardzo sam oddychać i wzięli go na patologie noworodków i tam jest podłączony do urządzenia które pomaga mu oddychać, ale podobno płuca podjęły współpracę i jest coraz lepiej.
A oto przesyłam Wam zdjęcie Przemka a jutro odwiedzę Sebusia to może uda się i jemu zrobić zdjęcie.
Ojejciu <3 cudo!! Gratulacje dla mamusi i tatusia :* zdróweczka dla dzieciaczków a Sebusiowi życzę, żeby jak najszybciej nadrobił "zaległości" :)
 
Do góry