reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i witamy się z ciociami forumowymi.
Dzis o godzinie 10:59 i 11:00 przytuliłam Przemka (2350g i 49cm) oraz Sebastianka (3kg i 52cm). Przemek dostał 10pkt ale jest na obserwacji na noworodkach bo jak to pani powiedział pomrukuje i muszą go poobesrwowac, miałam go przy sobie gdzieś na godzinkę i tylko póki co jego mam zdjęcie. Jeśli chodzi o Sebastianka to dostał 8pkt niestety problemy z płuckami nie chciał za bardzo sam oddychać i wzięli go na patologie noworodków i tam jest podłączony do urządzenia które pomaga mu oddychać, ale podobno płuca podjęły współpracę i jest coraz lepiej.
A oto przesyłam Wam zdjęcie Przemka a jutro odwiedzę Sebusia to może uda się i jemu zrobić zdjęcie.

Nie znamy sie :) ale z calego serca gratuluje!! Zycze zdrowia dla maluszkow!
 
jeszcze jedno pytanie przedtranasferowe! Czy tez Wam kazali miec pelen pecherz na transfer? Mi mowili aby wypic wode (wlasnie nie pamietam ile dokladnie) i skonczyc 45 minut przed i zero siku tak aby pecherz byl pelen.
Tez tak macie???


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
tak, ale nie pij więcej niż 0,7 jakkolwiek to brzmi :D ja przed pierwszym wypiłam mniej niż kazali bo transfer był szybciej, niż miałam umówiony (jakieś pół godz wcześniej) i było bardzo ok, a przy drugim nachlałam się więcej i potem zamiast grzecznie odpoczywać to się stresowałam, żeby nie popuścić :D i w końcu musiałam lecieć do wc:p
 
Znam bardzo dobrze miasto, w ktorym teraz mieszkasz na "O" (pochodze z tamtad) a i te z ktorego pochodzisz tez znam i czesto jestem ;) Nie chce pisac co to za miasta na tym forum, bo wole, zeby mnie nikt nie skojazyl ;)
to jak będziesz w tym mieście na literę O to zapraszam możemy się spotkać ;) ja w nim nie mieszkam kawałek od tego miasta
 
jeszcze jedno pytanie przedtranasferowe! Czy tez Wam kazali miec pelen pecherz na transfer? Mi mowili aby wypic wode (wlasnie nie pamietam ile dokladnie) i skonczyc 45 minut przed i zero siku tak aby pecherz byl pelen.
Tez tak macie???

Tak, zawsze musi byc pelny pecherz. Przy pustym moze byc problem z transferem. Niezbyt to mile ale trzeba wytrzymac!

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
jeszcze jedno pytanie przedtranasferowe! Czy tez Wam kazali miec pelen pecherz na transfer? Mi mowili aby wypic wode (wlasnie nie pamietam ile dokladnie) i skonczyc 45 minut przed i zero siku tak aby pecherz byl pelen.
Tez tak macie???


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Tak, wypełniony pęcherz sprawia, że macica jest bardziej widoczna, ale z tymi 45 minutami to trochę przesadzili. Ja wypiłam 4 kubki wody przed samym transferem i na kontrolnym usg pęcherz był odpowiednio wypełniony.
Mozesz brac espumisan
 
Do góry