reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja swego czasu jeśli się nie boisz ogladalem Walking death... Hehe..Początkowo to typowy film o zombie ale z czasem pokazane jest jak w postapokalistycznym świecie podejście ludzkie do człowieczeństwa się zmienia[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oglądałam kilka odcinków z bratem ale jednak to nie mój serial:( moje 3 najlepsze seriale to: "Chirurdzy", "Scandal", "Sposób na morderstwo".
 
reklama
Ja jestem w ciąży z blastki 1BC , więc dla mnie ocenianie szans na ciąże po jakości zarodków to jak wróżenie z fusów . A co lepsze częściej są ciąże z tych niby „gorszych”niż lepszych ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to wspaniale wiesci bo mi tak lekarz przedstawil ze w sumie po te 1 nie ma co wracac! I dlatego sie tak przestraszylam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja z nerwow przed jutrem opycham sie hmm...
1510520188-d550db4c45b9bf20-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oglądałam kilka odcinków z bratem ale jednak to nie mój serial:( moje 3 najlepsze seriale to: "Chirurdzy", "Scandal", "Sposób na morderstwo".

"Scandal" - uwielbiam [emoji173]️ Ja teraz oglądam "Sprawe idealna" ("The good fight"), polecam tez "Big Little Lies". I jesli lubisz polskie seriale to "Watahę"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry