reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z nerwów to mało jem.. Muszę znaleźć jakieś seriale żeby dotrwać do bety bo inaczej sfiksuje ze stresu!
Ja swego czasu jeśli się nie boisz ogladalem Walking death... Hehe..Początkowo to typowy film o zombie ale z czasem pokazane jest jak w postapokalistycznym świecie podejście ludzkie do człowieczeństwa się zmienia[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z nerwów to mało jem.. Muszę znaleźć jakieś seriale żeby dotrwać do bety bo inaczej sfiksuje ze stresu!
Albo na twój problem z apetytem Kuchenne Rewolucje na seriale.net hehe..My z Aśka zawsze w trakcie dostajemy głoda patrząc na Madzie[emoji57] [emoji28] [emoji28] [emoji490]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry