reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za wsparcie :) miałam transfer 4 dniowej moruli,a dzisiaj 6dpt, wiec może faktycznie jeszcze coś się zadzieje... No zobaczymy w środę

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Idz jutro do lekarza, lepiej sprawdzic co sie tam dzieje.
A tak z innej beczki to bardzo dobrze znam miasto w ktorym mieszkasz ;)
Powiedz mi które miasto bo ja pochodzę z innego a w innym mieszkam ?;) i skąd tak dobrze znasz powiem Ci że czuje sie jak bym była w 6 miesiącu ciąży ledwo się chodź pod zebrami boli mam nadnadzieję do szpitala mnie jutro nie skieruje
 
Dzięki dziewczęta. Jesli ból zęba mnie nie wykończy to jutro śmigam do stomatologa i powiem tak jak mi radzicie... Muchas gracias!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Uwierz mi że ja mam tak samo. Przy oddawaniu moczu boli, przy chodzeniu też boli=(
Mnie przy oddaniu moczu nie boli przy gazach tez nie ja po prostu wyglądam jak bym byla w ciąży pod zebrami boli ciężko sie przewrócić z boku na bok najlepiej sie leży jak chodzę Napierdala boże aby to przesz lo bo uciążliwe to jest
 
Mi AMH uroslo w ciagu roku z niecalych 0,4 na 0,9 wiec to sie chyba zdarza...
Lekarze że szpitala w Łodzi powiedzieli że to niemożliwe. To tak jak z paliwem .... podczas jazdy poziom Ci nie wzrośnie.
Są 2 możliwości albo lekarz kłamał ( wyniki przyszły do niego) albo pomyłka labu.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
wow dżoasia, to chyba nie spotykane. Ja tez mam pcos i mialam ponad 30, ale w sumie poszlo bezbolesnie! Tylko ze transfer trzeba bylo przelozyc, a tak przelozylam ze pierwszy transfer dopiero rok pozniej zrobilam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to też pewnie zależy od amh (u mnie ponad 5, więc nie tak strasznie wysokie, ja też w ogóle nie reagowałam na leki do stymulacji przy naturalnych staraniach, dopiero o drillingu jajników produkcja ruszyła), no i przy ivf miałam długi protokół poprzedzony antykoncepcją, więc jajniorki były pięknie uśpione przed stymulacja właściwą :)
 
reklama
Dziewuszki i chłopaku ;) ruchy zaczełam czuć tak naprawdę w 16 tyg już ale słabiutko bardzo_Od 3 dni w sumie od 20 tygodnia czuje je mocniej i dokładnie i widzę jak mój brzuch nawet się podnosi i mały wariuje po jednej stronie. Az chciało mi się płakać.Chciałam nagrać ale za pozno się zjarzyłam ;) Czyli takie ruchy faktycznie ruchy mocniejsze zaczęłam wyczuwać dopiero od 20 tygodnia. Musiałam się z wami podzielić, i wiem że kazda z was która stara się tak jak ja się starałam doczeka tego samego.
Bedzie z niego kolarz albo piłkarz..Hihi.. to mama teraz wie, że rośnie mały rozrabiaka..[emoji6] No napewno wszystkie kiedyś tego doczekają[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry