reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz niedlugo mdlosci Ci przejda :) Ja sie nie moge ich doczekac, bo wtedy bede spokojniesza.
Z infekcja bylam u lekarza, smaruje sie canestenem (clotrimazolum) ale znow zaczyna mnie swedziec. Kazala mi kupic jak masc nie pomoze globulki ale boje sie ich uzyc. Napisalam do niej maila, zeby mi przepisala cos innego, bezpiecznego w I trymestrze. Moze jakims cudem sie zgodzi. Nie lubie internistow w DK :/
Czekam na fotke po wizycie ;)
Hehe..No to podziwiam Cię bo podobno to bardzo flustrujace mieć ciągle mdłości[emoji4] 3mam kciuki żeby twoja bolączka szybko minęła i była tylko wspomnieniem[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie przy oddaniu moczu nie boli przy gazach tez nie ja po prostu wyglądam jak bym byla w ciąży pod zebrami boli ciężko sie przewrócić z boku na bok najlepiej sie leży jak chodzę Napierdala boże aby to przesz lo bo uciążliwe to jest
No to ja mam trochę inne objawy ale jajniki czuję caly czas..:/ Byle wytrzymać do jutrzejszego transferu :)
 
Lekarze że szpitala w Łodzi powiedzieli że to niemożliwe. To tak jak z paliwem .... podczas jazdy poziom Ci nie wzrośnie.
Są 2 możliwości albo lekarz kłamał ( wyniki przyszły do niego) albo pomyłka labu.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

Lekarz na pewno nie klamal bo badania robilam w diagnostyce 3 razy.. trzech bardzo dobrych lekarzy widzialo te wyniki i zaden nie powiedzial, ze to niemozliwe..moze mam wyjatkowy organizm :)
Niemniej z ciekawosci dla siebie zrobie sobie za jakis czas znowu to badanie i zobaczymy.
Tak czy siak w moim wieku to od tego momentu i po punkcjach itd juz raczej w lepszym kierunku nie bedzie szlo. Trzeba sie z tym pogodzic :(
 
Pytanie bo wy znacie kazdy scenariusz ;) 5 dpt boli brzuch, ledzwie i jajniki strasznie rwa.. boje sie troche bo przypomina to bole okresowe. Nie pamietam czy poprzednim razem tak mialam..:/
Nie wiem jak doczekam na bete do czwartku.. to bedzie 9 dpt blastki wiec przynajmniej tyle, ze wynik da jednoznaczna odpowiedz.
te bóle lędźwi to u mnie był dobry objaw :)
 
No pod zebrami mnie boli i nadal brzuch jak balon ***** zawsze coś a na 20:15 idziemy do kina nie wiem jak ja tam wysiedze ale juz jest zapłacone i bilety mamy może dam radę masakra jedna wielka mam nadzieje ze już nigdy w życiu nie będę musiała przechodzić punkcji
A te gazy co miałaś ci przeszły? Może to to cię tak puczy albo zjadłaś sobie coś porządnego..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry