reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytanie bo wy znacie kazdy scenariusz ;) 5 dpt boli brzuch, ledzwie i jajniki strasznie rwa.. boje sie troche bo przypomina to bole okresowe. Nie pamietam czy poprzednim razem tak mialam..:/
Nie wiem jak doczekam na bete do czwartku.. to bedzie 9 dpt blastki wiec przynajmniej tyle, ze wynik da jednoznaczna odpowiedz.
Na bole okresowe to raczej jeszcze za wczesnie. Ja akurat nie mialam zadnych boli implantacyjnych, brzuch bolal mnie chyba 6dpt a 5dpt mialam juz pozytywny test. Dzis u mnie 11dpt i zadko mam jakiekolwiek bole.
Kazda z nas jest inna ale na moje "oko" cos sie zaczyna dobrego dziac ;)
 
ja mam codziennie 2x1 nie wiem moze od poziomy progrsteronu w krwi..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

ja nie robilam zadnych testow w klinice, mysle ze u mnie w klinice 3X1 to standard! Kiedys mialam innego lekarza i bylo to samo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już nadziei nie mam, chociaż dzisiaj 6 dpt, więc coś się może wydarzyć, ale nie nakrecam się już :/

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom

@mmileczka, jeszcze moze byc wczesnie, badz dobrej mysli a ja trzymam mocno kciuki ze jednak cos wyjdzie w srode!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy u mnie nic nie moze byc normalnie... 2 dzien po transferze a mnie wlasnie zaczyna bolec ząb. I to nie ze troszke. Tylko baaardzo... Co ja mam zrobic? Pójdę jutro do dentysty, ale czy mozna leczyć ząb po transferze? Co ze znieczuleniem? Czemu akurat teraz?? #%#~?!££,||~'


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na bole okresowe to raczej jeszcze za wczesnie. Ja akurat nie mialam zadnych boli implantacyjnych, brzuch bolal mnie chyba 6dpt a 5dpt mialam juz pozytywny test. Dzis u mnie 11dpt i zadko mam jakiekolwiek bole.
Kazda z nas jest inna ale na moje "oko" cos sie zaczyna dobrego dziac ;)

Mam nadzieje, ze Twoje oko sie nie myli :)) Byle wytrwac do tej bety! Zakldajac, ze jest czarny scenariusz w czw i beta nie wychodzi to szansa, ze wyjdzie pozniej po blastce jest chyba zadna, prawda? Staram sie myslec na wypadek dobry i zly. Nie chce sie nastawic za bardzo bo kolejna porazka bedzie bolec znacznie bardziej..
Mialam zrobic sikacz dzisiaj ale sie balam :) Moze jutro albo pojutrze zaczne podsikiwac ;)
 
Ciężko Was nadrobic po weekendzie :-) powodzenia jutro dziewczyny @JoannaRak i @asinka89 zrobcie dobre otwarcie tygodnia dolacze do Was we wtorek :-)

Tak jest, zadanie przyjete! Jeszcze Weronika z nami jutro zaczyna tydzien :)
Oj bedzie sie dzialo w nastepnym tygodniu, niw mowiac o kolejnych jak bedziemy wszystkie na bety czekac!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy u mnie nic nie moze byc normalnie... 2 dzien po transferze a mnie wlasnie zaczyna bolec ząb. I to nie ze troszke. Tylko baaardzo... Co ja mam zrobic? Pójdę jutro do dentysty, ale czy mozna leczyć ząb po transferze? Co ze znieczuleniem? Czemu akurat teraz?? #%#~?!££,||~'


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mialam ten sam problem przed transferem pytalam lekarza co z wizyta u dentysty,bo zaraz po transferze mialam powiedziala,ze normalnie jak najbardziej isc jak cos sie dzieje tylko powiedziec dentyście,ze jest duze prawdopodobienstwo,ze jest sie w ciazy:) Ale zaczął tak boleć,ze zdążyłam przed pójść;)
 
reklama
Czy u mnie nic nie moze byc normalnie... 2 dzien po transferze a mnie wlasnie zaczyna bolec ząb. I to nie ze troszke. Tylko baaardzo... Co ja mam zrobic? Pójdę jutro do dentysty, ale czy mozna leczyć ząb po transferze? Co ze znieczuleniem? Czemu akurat teraz?? #%#~?!££,||~'


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Musisz powiedziec ze możliwe ze jestes w ciazy a to znieczulenie to chyba miejscowo dziala wiec dzidzi raczej nie zaszkodzi na tym etapie
 
Do góry