reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja mam na kalendarzu hmm
1510509845-1c1e477e53d69044-aaaaaa.png


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ;) pierwsze od 16tc ale bardzo słabiutko, a poza tym mam łożysko na przedniej ścianie więc tym bardziej. Ale tak od 3 dni a szczególnie dziś to już bajka mogę powiedzięć że czuje ruchu i szybko podnoszę bluzkę żeby patrzeć na brzuch jak mi synek wariuje po lewej stronie ;) chciałam nagrać wysłać do męża ale za pozno sie zjarzyłam ;) albo brałam nagrywałam i nic... odkładałam tel i za chwilę znowu walniecie i brzuch się z jednej strony podniósł ;) Kochana już niedługo poczujesz kolejne ;*
Ja tez tak probowalam nagrac. Nie udalo mi sie to niestety. Dokladnie jak piszesz jak bralam telefon to przestawal fikac.
Mam nadzieje, ze tym razem maluszek zostanie ze mna na zawsze..
 
No pod zebrami mnie boli i nadal brzuch jak balon ***** zawsze coś a na 20:15 idziemy do kina nie wiem jak ja tam wysiedze ale juz jest zapłacone i bilety mamy może dam radę masakra jedna wielka mam nadzieje ze już nigdy w życiu nie będę musiała przechodzić punkcji
Idz jutro do lekarza, lepiej sprawdzic co sie tam dzieje.
A tak z innej beczki to bardzo dobrze znam miasto w ktorym mieszkasz ;)
 
Pytanie bo wy znacie kazdy scenariusz ;) 5 dpt boli brzuch, ledzwie i jajniki strasznie rwa.. boje sie troche bo przypomina to bole okresowe. Nie pamietam czy poprzednim razem tak mialam..:/
Nie wiem jak doczekam na bete do czwartku.. to bedzie 9 dpt blastki wiec przynajmniej tyle, ze wynik da jednoznaczna odpowiedz.
 
reklama
Do góry