reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy u mnie nic nie moze byc normalnie... 2 dzien po transferze a mnie wlasnie zaczyna bolec ząb. I to nie ze troszke. Tylko baaardzo... Co ja mam zrobic? Pójdę jutro do dentysty, ale czy mozna leczyć ząb po transferze? Co ze znieczuleniem? Czemu akurat teraz?? #%#~?!££,||~'


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ponoć goździki super działają - jak nasz całe to trochę rozgryź i trzymaj koło zęba :) mnie na szczęście nigdy nie bolą zęby więc nie miałam możliwości wypróbować na własnej skórze
 
reklama
Gosiu a na co czekac skoro tak blisko mieszkamy
Bylo super fotki wysle asia[emoji23][emoji16], super para i JuZ mam fajnych sasiadow [emoji2][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe.. z wzajemnością..Szkoda że to aż 30min. Drogi bo mógłbym z chęcią od Was cukier pożyczać[emoji6] [emoji3] powiem Wam, że jaka atmosfera jest na forum tak i w życiu na spotkaniu jest identycznie..Aż tak lepiej na duszy[emoji72] !!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już nadziei nie mam, chociaż dzisiaj 6 dpt, więc coś się może wydarzyć, ale nie nakrecam się już :/

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas kochana mówią że nie ma sensu robić badań przed 10dpt bo zakłamanie wyniki wychodzą..Może i u ciebie tak jest..Smutno tak patrzeć jak główka opuszczona..[emoji20] nie poddawaj się!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarze że szpitala w Łodzi powiedzieli że to niemożliwe. To tak jak z paliwem .... podczas jazdy poziom Ci nie wzrośnie.
Są 2 możliwości albo lekarz kłamał ( wyniki przyszły do niego) albo pomyłka labu.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
gdzieś czytałam (może nawet tutaj:D) że suplementacja wit D3 może tak wpłynąć na wynik amh, ale, że ono nie rośnie, więc może jej niedobór zaniża wynik??
 
gdzieś czytałam (może nawet tutaj:D) że suplementacja wit D3 może tak wpłynąć na wynik amh, ale, że ono nie rośnie, więc może jej niedobór zaniża wynik??
To teraz też bym miała niskie AMH bo pomimo suplementacji wynik Wit D miałam bardzo niski.
Przeleciałam na szybko fora medyczne i znalazłam jedynie info że AMH nie rośnie. Lekarz dziewczynie odpisywał że takie skoki to błąd Labu

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy u mnie nic nie moze byc normalnie... 2 dzien po transferze a mnie wlasnie zaczyna bolec ząb. I to nie ze troszke. Tylko baaardzo... Co ja mam zrobic? Pójdę jutro do dentysty, ale czy mozna leczyć ząb po transferze? Co ze znieczuleniem? Czemu akurat teraz?? #%#~?!££,||~'


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Spróbuj na patyczek od ucha trochę mietowych kropli dać i go tym potraktować..Może coś pomoże..Mi to przy 8ce pomogło na jakiś czas[emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry