reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny , jak to jest z tym pęcherzykiem żółtkowym na cyklu sztucznym? Byłam na Usg w 6t1d ciąży i nic lekarz nie wspomniał o pęcherzyku żółtkowym. Na Usg tez go nie widać. Był zarodek i akcja serca , ale co z tym pęcherzykiem żółtkowym? Na cyklu sztucznym go nie ma ? Czy o co chodzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mysle, ze lekarz wie co robi. Malenstwu na pewno bedzie u Ciebie bardzo przytulnie i zostanie z Wami ;)
no a jaka jest roznica miedzy 2 a 3 dniowym? ktory lepszy .. boje sie bo to nasza ostatnia szansa .. niestety oszczednosci sie skonczyły :( no i ja troche psychicznie podupadłam.. boje sie ze jak nie wyjdzie to oszaleje całkiem ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny , jak to jest z tym pęcherzykiem żółtkowym na cyklu sztucznym? Byłam na Usg w 6t1d ciąży i nic lekarz nie wspomniał o pęcherzyku żółtkowym. Na Usg tez go nie widać. Był zarodek i akcja serca , ale co z tym pęcherzykiem żółtkowym? Na cyklu sztucznym go nie ma ? Czy o co chodzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jest, ja miałam na cyklu sztucznym najpierw był sam pęcherzyk ciążowy później Kolejna wizyta pęcherzyk zoltkowy się pojawił u mnie w 5 tyg jakoś tak a 5t6d serduszko
 
Jest, ja miałam na cyklu sztucznym najpierw był sam pęcherzyk ciążowy później Kolejna wizyta pęcherzyk zoltkowy się pojawił u mnie w 5 tyg jakoś tak a 5t6d serduszko

Hmm , a jak pojawiło się serduszko to widoczny był pęcherzyk żółtkowy ? Zaczynam się martwić , bo ja ani słowem nie mam wspomniane w opisie Usg o pęcherzyku żółtkowym . Ale chyba jakby nie było pęcherzyka zoltkowego to tym bardziej nie było by zarodka i akcji serca ? Już sama nie wiem co mam o tym myśleć :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm , a jak pojawiło się serduszko to widoczny był pęcherzyk żółtkowy ? Zaczynam się martwić , bo ja ani słowem nie mam wspomniane w opisie Usg o pęcherzyku żółtkowym . Ale chyba jakby nie było pęcherzyka zoltkowego to tym bardziej nie było by zarodka i akcji serca ? Już sama nie wiem co mam o tym myśleć :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pęcherzyk zoltkowy zastępuje teraz wszystko dzidziusiowi później pęcherzyk zoltkowy zniknie j w
Hmm , a jak pojawiło się serduszko to widoczny był pęcherzyk żółtkowy ? Zaczynam się martwić , bo ja ani słowem nie mam wspomniane w opisie Usg o pęcherzyku żółtkowym . Ale chyba jakby nie było pęcherzyka zoltkowego to tym bardziej nie było by zarodka i akcji serca ? Już sama nie wiem co mam o tym myśleć :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pęcherzyk żółtkowy odzywia zarodek zanim wykształci się łożysko :) spokojnie jest wszystko dobrze może lekarz nie wspomniał o tym wiesz ze lekarze czasem nie mówią j nie piszą wszystkiego
 
Hmm , a jak pojawiło się serduszko to widoczny był pęcherzyk żółtkowy ? Zaczynam się martwić , bo ja ani słowem nie mam wspomniane w opisie Usg o pęcherzyku żółtkowym . Ale chyba jakby nie było pęcherzyka zoltkowego to tym bardziej nie było by zarodka i akcji serca ? Już sama nie wiem co mam o tym myśleć :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi sie, ze gdyby bylo cos nie tak to lekarz by powiedzial, skoro jest serduszko to wszystko prawidlowo sie rozwija.
 
reklama
Do góry