reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po dwoch nieudanych IVF wrocilam do walki po raz ostatni. Leżę z moimi dwoma kropkami, które dzisiaj przytulilam i postanowiłam do Was wrócić. Pierwsze co zerknelam jak dziewczyny , które walczyły ze mną kilka miesięcy temu się mają i mu mojej ogromnej radości widzę że już są szczęśliwymi oczekujacymi na rozwiazanie[emoji173]
1.5 roku temu w prywatnej klinice powiedziano mi że moja rezerwą jest tak niska 0.5 że nie mam szans na ciąże bez IVF. Zaliczyłam pozytywne testy ( jak zwykle , wcześniej naturalnie rowniez) i do 6 tyg już było po ciazy. Po 2 procedurach IVF , widząc ślepote mojego lekarza , zrezygnowałam na jakiś czas. Musiałam się pozbierać.
Mąż mojej przyjaciółki jest ginekologiem. Polecialam do Pl i zrobiłam prywatnie listę 34 badań, które mi zlecił.
Okazało się że by mnie skłonić do IVF zwyczajnie mnie okłamali, moja rezerwa po 1.5 roku wynosi 0.903. Wyszły mi przeciwciala, zwiększona krzepliwosc oraz szalejaca kora nadnerczy.
Leżę sobie z moimi 2 kropkami ( 3 leżakuja do stadium blastki ) .
Przyjmuje Encorton i Clexane ( co za bolacy badziew), Acard, Progesteron , Duphaston, vit D, kwas foliowy i Femibion natal1.
To nasze ostatnie podejście. Tak sobie obiecalismy do 3xsztuka. [emoji16]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez te zastrzyki bolały, ale w tym momencie jestem tylko na acardzie :biggrin2:
 
reklama
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje!!!
 
doradz mi kochana czy ma to sens... ? bo ja juz mam nerwy .. nie wiem czy zmieniaja cos bo za 1 nie wyszło czy poprostu robia mnie w jajo :( zaraz chyba bede beczec z bezradnosci ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle, ze lekarz wie co robi. Malenstwu na pewno bedzie u Ciebie bardzo przytulnie i zostanie z Wami ;)
 
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj jak pięknie [emoji7]. Moje gratulacje! Nie martw się, to tylko przejściowe kłopoty a dzieciaczki szybko dojdą do siebie. Rzadko tu zaglądam bo moje bliznieta nie zostawiają mi zbyt wiele wolnego czasu ale właśnie po takie informacje tu wracam. Kochana zbieraj siły bo teraz zacznie się zapierdziel ale uśmiechy dzieci rekompensują wszystkie trudy i nieprzespane noce. Ja, Oleńka i Piotruś życzymy Wam dużo zdrówka [emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczere gratulacje!!! Śliczne maluszki! Nabierajcie sił i wracajcie szybko do domu :)
 
Do góry