reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!



A to super!

Super, że wreszcie trochę z górki :)
 
Moja córeczka ma 3.5 roku także już czas najwyższy na rodzeństwo [emoji5] Sami chcieliśmy trochę poczekać, zrobiło się aż 3.5 roku. Mieliśmy zacząć rok temu, ale lekarze podejrzewali u mnie tętniaka w głowie. Przeróżne badania, które odroczyly decyzję. Jak juz mieliśmy zacząć działać to podejrzenie polipa w macicy. Na szczęście wszystko się nie potwierdziło i działamy [emoji5]
Niestety pierwsze crio się nie udało
Ale w tym cyklu podchodzimy znowu.

Nie przejmuj się tarczycą, lekarze sobie z tym poradzą. Koleżanka nie ma przysadki mózgowej, która odpowiada za produkcję hormonów i ma 3 letnia córeczkę. Będzie dobrze

Ciesze sie ze wszy ok , stresu niewyobrazalnie duzo przezylas....
MAm nadZ ze znow szybko nas opuscisz w dobrym slowie tego znaczeniu!!!

Niby tarczyca nie az taki problem , nigdy jej nie leczylam przed ivf ... dopoero przed ivf tylko tsh wyszedl za wysoki tfr bylo ok za to Teraz tsh 2.66, tfr niski I Ja tylko spacerki i dom i padam zawsze ,na razie kuracja leki i ogolnie badania i zobacze
Powodzenia rowniez tez!;)[emoji110]️[emoji110]️




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny zrobiłam dziś druga betke i wyszło 340,4 to 13 dpt. Pierwsza z poniedziałku 144,1. Lekarz powiedział ze za dwa tygodnie na wizytę i nic już nie wspomniał żeby robić betke jeszcze raz. Jak myślicie zrobić jeszcze?
Ja robiłam chyba cztery czy pięć [emoji12] ale długo czekałam na pierwszą wizytę

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
To tyko ludzie wwszędzie gadają! Trzeba jakoś z tym żyć . ja niestety spotykam się z docinkami nA każdym kroku od rodziny znajomych ...wg nie myślą tylko gadają. Cóż...

A ostatnio najlepszy był hodowca koni pojechałam w sprawie zakupu konia to mi powiedział żebym sobie najpierw dziecko ZROBIŁA a później pogadamy o zakupie. O rany!! Szok nie wiedziałam co powiedzieć ... W sumie to obcy facet więc po jakimś czasie mi przejdzie
Gorzej z babcia ! Ona uważa ze nie Many dzieci bo słabo jemy i głównie na mieście i ot co cały problem niepłodności hehe

Co do babci to moja by tez tak powiedziala[emoji13][emoji23]co do ludzi nie sluchac choc domyslam sie ze bardzo uciazliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!



A to super!
Suuuuper!!! Ty to się biedna naczekałaś... Teraz to już będzie tylko lepiej :D
 
Do góry