reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj ;))
Czy sami chcieliscie taki odstep czasu czy lekarze przekonywali by poczekac? Corka ma 5 mscy , nie kontaktowalam jeszcze kliniki bo z przyczyn osobistych to jeszxe nie mozliwe wiec nie znam slow lekarza czy JuZ mozna jak tak to kiedy najlepiej , Ja JuZ psychicznie fizycznie gotowa na nastepne a wiadomo liczyc tez sie trzeba ze walka bedzue trudna , u nas problem tarczyca-niedoczynnosc (wiek 37.5)
Gratulacje coreczki!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja córeczka ma 3.5 roku także już czas najwyższy na rodzeństwo ☺ Sami chcieliśmy trochę poczekać, zrobiło się aż 3.5 roku. Mieliśmy zacząć rok temu, ale lekarze podejrzewali u mnie tętniaka w głowie. Przeróżne badania, które odroczyly decyzję. Jak juz mieliśmy zacząć działać to podejrzenie polipa w macicy. Na szczęście wszystko się nie potwierdziło i działamy ☺
Niestety pierwsze crio się nie udało
Ale w tym cyklu podchodzimy znowu.

Nie przejmuj się tarczycą, lekarze sobie z tym poradzą. Koleżanka nie ma przysadki mózgowej, która odpowiada za produkcję hormonów i ma 3 letnia córeczkę. Będzie dobrze
 
reklama
A wiec jestem po wizycie 1,5 godzinnej i wizyta polegala na szczegółowym wywiadzie mnóstwo pytan i to tyle, pobrali krew, mocz, zbadali ciśnienie, zwazyli, mierzyli i ot tyle z wizyty. Mam czekac na list ze szpitala na wizyte, w 12tc zrobia mi prenatalne badania. Tyle wiem co nic.

Faktycznie ciekawe. W Polsce bez USG ani rusz :D
 
Taaak!! :-) :) U mnie w klinice jest tak ze na pierwsze USG umawiają Cię 25 dpt a potem za kolejne 10 dni. I ten 10 dzień wypada w najbliższy wtorek- muszę dopisać się do kalendarza:tak: Już na tym pierwszym USG widziałam serduszko, więc mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze :)

To ekstra! Będzie tylko lepiej :happy: Mnie chciał umówić za 2 tyg a jako że jestem na weselu (będę z niego wracała) to idę za 16 dni od 1. USG :sorry:
 
To ekstra! Będzie tylko lepiej :happy: Mnie chciał umówić za 2 tyg a jako że jestem na weselu (będę z niego wracała) to idę za 16 dni od 1. USG :sorry:
A powiedz mi po co jest to kolejne spotkanie? Bo w sumie nie zapytałam..pani dr mówiła żebym przyjechała to pojadę ;) ale tak jakoś chyba szybko- wizyta po wizycie :-) :) czy się mylę?;)
 
O, a gdzie podchodziłaś i jaki miałaś protokół i ile jajek, zarodków? Miałaś problem z jakością .

My jesteśmy w Warszawskim invimedzie.
Miałam długi protokół. Pobrali mi 26 kom, zaplodniło się 21, chodowali do do 5 doby i zostało 13. Ogólnie jakość bardzo dobra prawie połowa to 4AA.
Ja byłam bardzo przerażona, że z moja endometrioza się nie uda, ale moja dr mi powtarzała, że przy naturalnym zajściu utrudnia bardzo, ale przy ivf w ogóle mam o niej zapomnieć ☺
 
Przykro mi .ale nie poddawaj się w swojej walce. Przeszłyśmy razem przez podobne piekło. Jestem żywym przykładem że warto ze raczej Franio jest tego przykladem. Buziaki dla Cioci [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie poddaje kochana nigdy się nie poddam Ale do tego jest potrzebna kasa ;) A trochę kiepsko teraz muszę trochę odpocząć zobaczymy co powie 13 września jaki ma plan na nas ci dalej ciocia całuje Franka i przyjedzie do Was w następny tydzień ;) co wy na to ;)
 
A powiedz mi po co jest to kolejne spotkanie? Bo w sumie nie zapytałam..pani dr mówiła żebym przyjechała to pojadę ;) ale tak jakoś chyba szybko- wizyta po wizycie :-) :) czy się mylę?;)

Znaczy w moim przypadku 2 tygodnie to chyba nie jest aż tak szybko. Będzie kontrolne USG. Też zlecili mi badania moczu i krwi i przyniosę wyniki.
 
Znaczy w moim przypadku 2 tygodnie to chyba nie jest aż tak szybko. Będzie kontrolne USG. Też zlecili mi badania moczu i krwi i przyniosę wyniki.
Ooooo a mi moja pani dr powiedziała żebym znowu miała świeże badanie beta HCG i progesteronu. O niczym innym nie mówiła. Ale ja i tak mam w planach jechać do niej na umówioną wizytę a potem przenieść się do swojego byłego ginekloga z pobliskiej miejscowości :) myślę, że on jako pierwszy krok zleci mi mocz itp.:)
 
Nie poddaje kochana nigdy się nie poddam Ale do tego jest potrzebna kasa ;) A trochę kiepsko teraz muszę trochę odpocząć zobaczymy co powie 13 września jaki ma plan na nas ci dalej ciocia całuje Franka i przyjedzie do Was w następny tydzień ;) co wy na to ;)
Jak najbardziej zapraszany!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry