reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny zrobiłam dziś druga betke i wyszło 340,4 to 13 dpt. Pierwsza z poniedziałku 144,1. Lekarz powiedział ze za dwa tygodnie na wizytę i nic już nie wspomniał żeby robić betke jeszcze raz. Jak myślicie zrobić jeszcze?
jak chcesz to sobie zrób dla komfortu psychicznego :) Ale przyrost jak najbardziej superkowy :D Gratulacje!!!
 
reklama
No wlasnie nie. Ile razy slyszalas, ze przy pieknej, prawidlowo dzielacej sie komorce beta ani nie drgnela, a taka slabsza, kiepsko rokujaca dala piekna ciaze? Wystarczy zapytac tu na forum - wiele dziewczyn to potwierdzi. No i podobno tak samo jest z plemnikami. One nie sa nieprawidlowe, tylko nieperfekcyjne i dlatego nie liczone w morfologii.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To prawda u nas 7 tranferow wszystkie zarodkie piekne, wszyscy lekarze zachwyceni a ciazy brak
 
Czesc dziewczyny zrobiłam dziś druga betke i wyszło 340,4 to 13 dpt. Pierwsza z poniedziałku 144,1. Lekarz powiedział ze za dwa tygodnie na wizytę i nic już nie wspomniał żeby robić betke jeszcze raz. Jak myślicie zrobić jeszcze?
Mi pani dr też mówiła tylko o dwóch :) Ale wyszło tak, że zrobiłam cztery- w 10, 12, 15 i 23 dpt :-) :)
 
Czyli embriolodzy źle dobierają plemniki? Może IMSI jest metodą niesluszną?
Kiedyś mnie kusiło żeby kazać wpuścić po prostu plemniory na jajco i niech się biją, ale strach że w ogóle nic się nie zaplodni jest chyba silniejszy.

Moja corka jest z tak zwanego zdania od lekarza ze zribil wszustjo co w jego mocy razem z embologiem Ale poprostu jego zdaniem nikle szanse jesli ma byc szczery,z 17 komorek 6 zaplodnilo dwa podali zero mrozakow jeden silak zostal


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!



A to super!
Super!!![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji6]
 
reklama
Dziewczyny co robiliście z zastrzykami z gonapeptylu jak wam zostawały? Mi zostały 2 i jest napisane, ze nie można do ścieków ani na śmietnik wyrzucić. Ze względu na to, ze musi być w lodowce tez nie ma za bardzo jak go odsprzedać. Myślicie, ze jak zaniosę oddać do apteki to przyjmą?
 
Do góry