reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooooo a mi moja pani dr powiedziała żebym znowu miała świeże badanie beta HCG i progesteronu. O niczym innym nie mówiła. Ale ja i tak mam w planach jechać do niej na umówioną wizytę a potem przenieść się do swojego byłego ginekloga z pobliskiej miejscowości :) myślę, że on jako pierwszy krok zleci mi mocz itp.:)

Na pewno to zleci, też jakieś infekcyjne, glukoza bo to każda ciężarna robi :)
 
reklama
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!

no własnie Bertha pamiętam jak pisałyście że należy poczekac między stymulacjami i pytałam oto moją gin. Powiedziała ze odrazu bez przerwy zrobimy bo wtedy jest większa szansa na to zebedzie wiecej jajek. Wydaje misie ze moze jeszcze organizm nie odpocznie od poprzedniej produkcji, lub leki jeszcze tamte będą wspomagały .. nie wiem

A to super!
 
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!



A to super!

Super, bertha, mocno trzymam za Ciebie kciuki!!! Tym razem powinno się udać!:happy:
 
Dr Marcik bardzo dobry specjalista i bardzo polecany. Na pewno ma super rękę do criotransferow, raz mi robił transfer na świeżym zarodku niestety nieudany, później już miałam tylko Śnieżynki to najpierw robił dr Grettke niestety nie udany a później kolejny dr Mercik i trafił tak że hehh szykuje wyprawkę dla dwóch Łobuzów. Dlatego przypuszczam że jak zaczniesz chodzić do tego doktorka to on też będzie dążył do tego żeby sam wykonywał transfer... Polecam i trzymam kciuki żeby to upragnione szczecie również i do Ciebie zapukało :-)
Ka jestem pacjentka dr.Mercika, ale punkcje robił mi Grettka, pierwszy transfer Gajewska, drugi transfer Mercik
 
Procedura ivf zazwyczaj teoche trwa wiec na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala za dlugo - zanim wystartujecie na dobre to jeszcze macie teoche czasu na staranie sie o naturalny cud:) a jesli nie wyjdzie to szkoda czasu :) ja troche z tym zwlekalam a teraz zaluje...
dżoasia popieram w 100% to co piszesz
 
reklama
witajcie moje Kochane,
steskniłam się za Wami. U nas po nieudanym transferze kazał dr odczekać cykla najlepiej dwa. W tym czasie mam zrobić histeroskopie diagnostyczną pod kątem utajonej infekcji. Czy któraś z Was miała? I skąd na to skierowanie? Czy da rade na nfz?


Ja robię histeroskopie diagnostyczna we wrzesniu. Jeśli chcesz zrobić na NFZ to musisz mieć skierowanie. Żeby zrobić ja prywatnie w części klinik trzeba mieć skierowanie a w części nie. Na NFZ trzeba czekać (chyba że Twój lekarz może pomóc załatwić wizytę wcześniej). Od kilku miesięcy do nawet dwóch lat (dowiadywalam się w Warszawie). Ja nie potrafię się umówić na kilka miesięcy do przodu bo mam ostatnio nieregularna @ a preferuje się wykonanie histeroskopii w pierwszej fazie cyklu ale po okresie. Prywatnie dzwonisz jak dostajesz @ i się umawiasz w danym cyklu. No i w różnych miejscach wymagają różnych badań przed histeroskopia. W jakim miescie chcesz wykonać histeroskopie?
 
Do góry