reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny dzisiaj 2 dzień od odstawienia leków a @ nadal nie ma i nic na nia nie boli tylko mnie wysypalo mam taka duża opryszczke na ustach ze wyglądam jak bym po botoksie była chyba pójdę jutro do lekarza aby dał na to jakis antybiotyk nie wiem od czego ona się zrobiła ale przed samym transferem też miałam ale w kąciki ust i pytałam lekarza czy to nie przeszkadza powiedział że nie ciekawe czy naprawdę nie przeszkadzało
 
Dziewczyny jestem w szpitalu
Po spacerze dostałam krwotok i zostawiają mnie na podtrzymaniu bo jest zagrożone poronieniem
Muszę leżeć. Dzidziuś się trzyma a was proszę o kciuki
Jezu nic nie może być łatwe. Trzymaj się kochana. Dzidziuś dzielny więc wszytsko będzie dobrze tylko Ty odpoczywaj i z łóżka nie wstawaj
 
anett, a czy pozwola ci w klinice od razu w nastepnym cyklu stymulacje robic? gdzie niegdzie kaza 3 miesiace odczekac :(

Ale na aplikacji Forum Babyboom, czy Tapatalk czy na www (Safari)?


U kogo jestes?
Ja mialam histero w Novum. Wyszla mi niby przewlekly stan zapalny ktory leczylam antybiotykiem. teraz jestem juz po biopsji weryfikacyjnej czy juz jest ok, czekam na wynik.
Jesli ty jestes w Novum (a tak jako kojarze?), to oni pewnie chca histero z biopsja z badaniem histochemicznym. a tego nie robią nigdzie indziej - tego badania histochemicznego. przynajmniej ja nie znalazłam.
W Novum zaplacilam za histero z badaniami ok 2100zł. ok tygodnia sie czeka na termin.


tak jestem w Novum u Zamory. Powiedz mi w którym dniu cyklu nalezy to zrbić. Zamora kazał mi zrobić włąsnie w celu utajonejj infekcji. Powiedz mi czy po histeroskopi czekałaś jeszcze na biopsje po wybraniu antybiotyku. ? Jaka cena jeszcze biopsji?
 
reklama
Ja robię histeroskopie diagnostyczna we wrzesniu. Jeśli chcesz zrobić na NFZ to musisz mieć skierowanie. Żeby zrobić ja prywatnie w części klinik trzeba mieć skierowanie a w części nie. Na NFZ trzeba czekać (chyba że Twój lekarz może pomóc załatwić wizytę wcześniej). Od kilku miesięcy do nawet dwóch lat (dowiadywalam się w Warszawie). Ja nie potrafię się umówić na kilka miesięcy do przodu bo mam ostatnio nieregularna @ a preferuje się wykonanie histeroskopii w pierwszej fazie cyklu ale po okresie. Prywatnie dzwonisz jak dostajesz @ i się umawiasz w danym cyklu. No i w różnych miejscach wymagają różnych badań przed histeroskopia. W jakim miescie chcesz wykonać histeroskopie?


jestem w Novum w Warszawie. Tam cena okoła 2000 - 3000. Myslałam o załatwieniu tego na nfz. Jakie badania miałas wykonywane przed?
 
Do góry