reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej od wczoraj przyjmuję Menopur, Gonal i Gonapeptyl. Czy któaś miała taką mieszankę? Jeżeli tak to czy też się tak źle czuła podczas stymulacji??
Ja miałam menopuren i orgalutran czułam sie bardzo dobrze a nawet bardziej mnie energia rozpierała. Każdy organizm inaczej reaguje na stymulację. Pozdrawiam
 
reklama
reklama
A, to ja miałam w 7dc, ale to żeby zbadać endometrium. Jeśli będzie ok to będę jeszcze miesiąc brała antyki wiec u mnie to nie zadziała jak scratching..

Trochę zadziała. Wprawdzie lepsza jest druga faza cyklu, ale mi dr powiedziała przy usuwaniu polipu (10 dc) że to też da taki efekt. A działa chyba potem przez 2 albo 3 miesiące.
O, to super. to moze tez cos to u mnie zadziala..
jeszcze sie zastanawiam nad tym sterydem.. jeszcze raz musze przeczytac o tym wykluczaniu sie scratchingu i sterydu.. bo sobie mysle, czy teraz w ostatnim naturalnym cyklu nie wziac od owu sterydu.. a nuż to pomoze bo tu tkwi problem?..
 
Do góry