reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny w jakim czasie po odstawieniu lekow dostalyscie okres?
Ja bardzo szybko po 2 dniach już się pojawił i na moje nieszczęście bo miałam mieć akurat w tym dniu scratching i wszystko mi się przesunęło o miesiąc przez @ktory pojawia się zawsze kiedy nie trzeba :/

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podpinam się do tego "szybciej" :D
A mi już siadło dzisiaj na mózg... Jak jechaliśmy na tą przejażdżkę rowerowa to zupełnie przypadkiem przejeżdżając akurat pod naszą kliniką przystanęliśmy, żeby się napić. Jak już obczaiłam, gdzie jesteśmy to zaśmiałam się do M, że dzieci już odwiedziliśmy to możemy jechać dalej :p Przy okazji obiecałam, że niedługo znów przyjadę do nich... Sytuacja śmieszna ale z drugiej strony też takie dziwne uczucie... że tam za bramą gdzieś w ciemnym pomieszczeniu, w zimnym pojemniku "mieszkają" nasze dzieci... a my dalej sami :( jakbym je odwiedzała w domu dziecka... i z takim żalem trzeba było stamtąd odjechać :(
Mój znowu się śmiał że musimy naszą czwóreczke do domu zabrać tylko musimy kupić lodówkę samochodową żeby się do domu nie rozmroziły :p
trzeba w tej sytuacji znaleźć trochę siły na żarty :)
 
Dziewczyny co do KIR to robiłam to w prokocimiu i na wyziku pisze Wyniki Typowania KIR. Myślałam że robiłam to w Krakowie u Sachy ale się jednak pomyliłam
 
Tak. Scratching to właśnie biopsja endometrium. Wykonuje się ją w 21- 22 dc i to właśnie takie drapanie.
A, to ja miałam w 7dc, ale to żeby zbadać endometrium. Jeśli będzie ok to będę jeszcze miesiąc brała antyki wiec u mnie to nie zadziała jak scratching..

Trochę zadziała. Wprawdzie lepsza jest druga faza cyklu, ale mi dr powiedziała przy usuwaniu polipu (10 dc) że to też da taki efekt. A działa chyba potem przez 2 albo 3 miesiące.
 
Ale poczekaj teraz doczytalam ze chcesz opoznic hmm nie slyszalam zeby duphastonem mozna bylo opoznic okres. Nim sie go wywoluje. Opoznic go mozna antykami ktorych ty teraz nie bierzesz

Mi dr w cyklu przed KETem pozwoliła jeść dupka 2-3 dni dłużej żeby właśnie opóźnić okres (miałam dostać w drugim dniu urlopu, a tak to trochę pokorzystalam z morskich kąpieli : )
 
Podjęłam decyzję że nie będę kombinować. Spóźni się to będzie fajnie. Bo nie wem od kiedy są efekty szczepienia. Wiem że badanie nie wczesniej niż po 3 tygodniach od ostatniego szczepienia ale na organizm one od razu powinny zadziałać.
Zjedz duza dawke wit C
Ale na prawde duza. Ja tak przesunelam @ i to stary sposob ktory wiedzialam od tesciowej
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czasem ta droga trochę trwa.....
Moja 1 wizyta po pomoc lekarza była 2011 r po roku intensywnych starań naturalnych.
Potem trochę badań kontroli
2 inseminacjie
3 operacjie
4 stymulacjie do in vitro
I drugi transfer z 4 stymulacji się powiódł.
Dziś jest 19 tc +0 .
Życzę cierpliwości wytrwałości wiary i nadziei.
Nie zapominajcie o Was , Waszych męzach radości życia codziennego....
Pozdrawiam ja i z brzucha Marcelina
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej od wczoraj przyjmuję Menopur, Gonal i Gonapeptyl. Czy któaś miała taką mieszankę? Jeżeli tak to czy też się tak źle czuła podczas stymulacji??
 
Do góry