reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O, to super. to moze tez cos to u mnie zadziala..
jeszcze sie zastanawiam nad tym sterydem.. jeszcze raz musze przeczytac o tym wykluczaniu sie scratchingu i sterydu.. bo sobie mysle, czy teraz w ostatnim naturalnym cyklu nie wziac od owu sterydu.. a nuż to pomoze bo tu tkwi problem?..
A moze zrezygnuj z scratchingu i niech Ci zrobia naciecia otoczki zarodka o steryd
 
reklama
A moze zrezygnuj z scratchingu i niech Ci zrobia naciecia otoczki zarodka o steryd
Ja mialam juz biopsje endometrium 2 dni temu, w celu zweryfikowania czy zapalenie juz minelo.
Ponoc to dziala jak scratching. Dodatkowego scratchingu nie planuje.
Teraz czekam na wynik, a czekajac wezmę M w obroty, zeby cykl nie poszedl na straty. Moze to bedzie ostatni cykl naturalny przed drugim podejsciem ivf, wiec wlaczę o cud. Wiec sie zastanawiam czy nie wziac sterydu w okolicach owu, bo moze cos moje jajco, plemniki, zarodki zjada zanim sie zaimplantuja.. tak juz kombinuje sobie... a mam steryd z poprzedniej stymulacji, wiec moglabym sobie wziac.
 
Ja mialam juz biopsje endometrium 2 dni temu, w celu zweryfikowania czy zapalenie juz minelo.
Ponoc to dziala jak scratching. Dodatkowego scratchingu nie planuje.
Teraz czekam na wynik, a czekajac wezmę M w obroty, zeby cykl nie poszedl na straty. Moze to bedzie ostatni cykl naturalny przed drugim podejsciem ivf, wiec wlaczę o cud. Wiec sie zastanawiam czy nie wziac sterydu w okolicach owu, bo moze cos moje jajco, plemniki, zarodki zjada zanim sie zaimplantuja.. tak juz kombinuje sobie... a mam steryd z poprzedniej stymulacji, wiec moglabym sobie wziac.
 
reklama
Do góry