reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przepraszam. Wiem że narzekanie pomimo że beta rośnie jest nie na miejscu. Sama pamietam, że wcześniej też mnie irytowało jak inne dziewczyny tak robiły. Teraz rozumiem dlaczego. Większość dziewczyn ma taki wynik ok 10 dpt, a u mnie jest juz 18. To naprawdę mega dołuje.
Wizyta dopiero we wtorek...

Gdzieś wyczytałam, że stres związany z in vitro jest porównywalny do stresu onkologicznego...coś w tym chyba jest.
 
reklama
Ja mialam juz biopsje endometrium 2 dni temu, w celu zweryfikowania czy zapalenie juz minelo.
Ponoc to dziala jak scratching. Dodatkowego scratchingu nie planuje.
Teraz czekam na wynik, a czekajac wezmę M w obroty, zeby cykl nie poszedl na straty. Moze to bedzie ostatni cykl naturalny przed drugim podejsciem ivf, wiec wlaczę o cud. Wiec sie zastanawiam czy nie wziac sterydu w okolicach owu, bo moze cos moje jajco, plemniki, zarodki zjada zanim sie zaimplantuja.. tak juz kombinuje sobie... a mam steryd z poprzedniej stymulacji, wiec moglabym sobie wziac.
A no to racja. Zaszkodzić nie zaszkodzi a nóż pomoże
 
Przepraszam. Wiem że narzekanie pomimo że beta rośnie jest nie na miejscu. Sama pamietam, że wcześniej też mnie irytowało jak inne dziewczyny tak robiły. Teraz rozumiem dlaczego. Większość dziewczyn ma taki wynik ok 10 dpt, a u mnie jest juz 18. To naprawdę mega dołuje.
Wizyta dopiero we wtorek...

Gdzieś wyczytałam, że stres związany z in vitro jest porównywalny do stresu onkologicznego...coś w tym chyba jest.
9dpt mialam 145! Ty masz wyższy

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Przepraszam. Wiem że narzekanie pomimo że beta rośnie jest nie na miejscu. Sama pamietam, że wcześniej też mnie irytowało jak inne dziewczyny tak robiły. Teraz rozumiem dlaczego. Większość dziewczyn ma taki wynik ok 10 dpt, a u mnie jest juz 18. To naprawdę mega dołuje.
Wizyta dopiero we wtorek...

Gdzieś wyczytałam, że stres związany z in vitro jest porównywalny do stresu onkologicznego...coś w tym chyba jest.
Ja Ci się wcale nie dziwię. Pierwszy raz w życiu moja beta drgneła, (niestety poniżej norm) mimo to nie ma radości tylko strach, pociesza mnie tylko fakt, że jest jakiś postęp, że coś się w ogóle dzieje, że mój organizm jest w stanie sam coś robić, ze coś zaskoczyło. Żadne iui ani inf nie dało tyle co natura. Nie robię sobie narazie nadziei, choć bardzo w to wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo jest wiele przypadków z tak niskimi betami na początku i pięknym finałem i my na pewno do tej grupy dziewczyn należymy.
 
Ja Ci się wcale nie dziwię. Pierwszy raz w życiu moja beta drgneła, (niestety poniżej norm) mimo to nie ma radości tylko strach, pociesza mnie tylko fakt, że jest jakiś postęp, że coś się w ogóle dzieje, że mój organizm jest w stanie sam coś robić, ze coś zaskoczyło. Żadne iui ani inf nie dało tyle co natura. Nie robię sobie narazie nadziei, choć bardzo w to wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo jest wiele przypadków z tak niskimi betami na początku i pięknym finałem i my na pewno do tej grupy dziewczyn należymy.

:)
Oby się spełniło ✊✊✊✊✊
A jak Twoja beta dzisiaj?
 
reklama
Hej :-) :) Dziewczynki w piątek mam wizytę i pierwsze usg. I w związku z tym miałam zrobić przed wizytą betę. A że jutro nie mogę to zrobiłam dzis:) I tu moja prosba- powiedzcie mi czy przyrost jest prawidłowy. Wiem że są różne kalkulatory itp. Ale chce żebyście to Wy się wypowiedzialy ;) Dla przypomnienia- w 10 dpt- 110, w 12 dpt-271, w 15 dpt- 1046 a dziś 23 dpt- 19059. Ja aż się boję wierzyć w swoje szczęście. A może ten przyrost nie jest taki rewelacyjny. ? Miałam podany jeden zarodek 3 dniowy :) Pozdrawiam!
 
Do góry