reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny!
Po 1,5 roku wracam do gry. Mam 5 zamrożonych komóreczek. Jestem po wizycie u lekarza. Sprawa wygląda następująco: dostałam listę badań do wykonania i listę leków do wykupienia. Z badania wynikło, że na lewym jajniku mam bardzo nie fajną torbiel (LUF) i czekamy z nią do pierwszego dnia miesiączki, jeśli się wchłonie, to działamy w najbliższym cyklu, jeśli nie, to Prolutex i przekładamy o miesiąc. Chciałam Was zapytać o to, jakie komórki powinnam transferować, mam dwie możliwości: 1 komórka z 5 doby, lub 2 komórki z 3 doby. Nie wiem jakie są statystyki, zapewne jest to sprawa indywidualna i na każdego to inaczej zadziała, ale chciałam zapytać jaką decyzję byście podjęły na moim miejscu.
 
reklama
Dziewczyny prawie dwa tyg temu robiłam betę - była juz w fazie spadkowej i wynosiła 17600. Oczywiście wystąpiło krwawienie, plamie do dziś. Dziś skontrolowałam betę i wynosi 890. Czy to normalne, ze pomimo krwawienia hormon jest jeszcze wykrywalny? Macie doświadczenie bądź wiedzę w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Około 10 marca poronilam(skrzepy duzo krwi) a 6 lipca beta około 30 i łyżeczkowanie. Z perspektywy czasu żałuje ,ze nie miałam zabiegu w marcu tylko czekałam na samooczyszczenie, ale kto wiedział,ze tyle to sie moze ciągnąć [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Hej dziewczyny!
Po 1,5 roku wracam do gry. Mam 5 zamrożonych komóreczek. Jestem po wizycie u lekarza. Sprawa wygląda następująco: dostałam listę badań do wykonania i listę leków do wykupienia. Z badania wynikło, że na lewym jajniku mam bardzo nie fajną torbiel (LUF) i czekamy z nią do pierwszego dnia miesiączki, jeśli się wchłonie, to działamy w najbliższym cyklu, jeśli nie, to Prolutex i przekładamy o miesiąc. Chciałam Was zapytać o to, jakie komórki powinnam transferować, mam dwie możliwości: 1 komórka z 5 doby, lub 2 komórki z 3 doby. Nie wiem jakie są statystyki, zapewne jest to sprawa indywidualna i na każdego to inaczej zadziała, ale chciałam zapytać jaką decyzję byście podjęły na moim miejscu.
Super, że wracasz do gry :) Trzymam kciuki :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Około 10 marca poronilam(skrzepy duzo krwi) a 6 lipca beta około 30 i łyżeczkowanie. Z perspektywy czasu żałuje ,ze nie miałam zabiegu w marcu tylko czekałam na samooczyszczenie, ale kto wiedział,ze tyle to sie moze ciągnąć [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
A w którym tygodniu było poronienie. U mnie mówili że ciążą była na zbyt wczesnym etapie na zabieg
 
Dziewczyny prawie dwa tyg temu robiłam betę - była juz w fazie spadkowej i wynosiła 17600. Oczywiście wystąpiło krwawienie, plamie do dziś. Dziś skontrolowałam betę i wynosi 890. Czy to normalne, ze pomimo krwawienia hormon jest jeszcze wykrywalny? Macie doświadczenie bądź wiedzę w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale to poroniłaś czy po prostu było puste jajo? jak to u ciebie wyglądało jeżeli mogę wiedzieć, bo też plamiłam krwią i brązowymi upławami,u mnie plamienia krwią były chwilowe 1-3h max o przez cały dzień pół wkładki było.
 
Dziewczyny prawie dwa tyg temu robiłam betę - była juz w fazie spadkowej i wynosiła 17600. Oczywiście wystąpiło krwawienie, plamie do dziś. Dziś skontrolowałam betę i wynosi 890. Czy to normalne, ze pomimo krwawienia hormon jest jeszcze wykrywalny? Macie doświadczenie bądź wiedzę w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi po usunięciu ciąży pozamacicznej beta długo spadała, a nawet miałam przyrost z 50 na 100 mi podskoczyła, chodzilam co 2 dni do szpitala ,na betę i usg trwało to chyba dobry miesiąc, gdzieś wyczytałam że beta tak długo spada jak było się w ciąży

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to poroniłaś czy po prostu było puste jajo? jak to u ciebie wyglądało jeżeli mogę wiedzieć, bo też plamiłam krwią i brązowymi upławami,u mnie plamienia krwią były chwilowe 1-3h max o przez cały dzień pół wkładki było.

Poroniłam. Płód przestał sie rozwijać w 6 tyg....tydzień po odstawieniu leków wystąpiło krwawienie - bolało około 5 dni dość mocno, pózniej czyli od około tygodnia brązowe plamienie.
Dzwoniłam do lekarki i kazała mi zrobić usg, żeby zobaczyć czy wszystko ok.
Jutro dowiem sie czy wszystko dobrze, czy potrzebuje zabiegu...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w którym tygodniu było poronienie. U mnie mówili że ciążą była na zbyt wczesnym etapie na zabieg

Zarodek przestał sie rozwijać w 6tc a leki odstawiłam w 7tc, po tygodniu poroniłam, ale co pare dni plamienia, nawet niby miesiączki mialam( bardzo skąpe) ale zrobiłam betę i tu zonk i endo nie złuszczone [emoji58] i juz siły nie miałam i zdecydowaliśmy o zabiegu. Juz byłam nawet w szpitalu i przekabacili mnie żeby jeszcze poczekać, kolejny miesiąc... beta ledwo drgnęła w dół... A teraz mam dni płodne po pierwszej miesiączce od zabiegu [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry