reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hey dziewczyny. Właśnie przyszła @. Po raz pierwszy od dwóch lat mnie to cieszy bo oznacza że w końcu zaczynamy działać z obserwacją a potem crio :)
Mam jednak problem bo już nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie przy @ brzuch bolał. Nospa nie pomaga i już nawet paracetamol brałam i nic :( z tego bólu to aż mi niedobrze i siedzę teraz przy kiblu bo nie wiem czy zaraz nie będę wymiotować :( Pytanie więc do dziewczyn które miały przenoszony transfer. Czy wasz okres też po stymulacji czy punkcji był tak bolesny?
Ja miałam odroczony transfer a okres po punkcji był krótki ale bardziej bolesny niż zwykle...
 
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana gratki!!! naturalnie że możesz poprosić o zwolnienie, jak powiesz że dzwigasz to nikt nie odmówi Ci zwolnienia! Powiedziala bym że nawet powinnas je wziać bo to niebezpieczne przciez dla dziecka! :)
 
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję!! Oczywiście możesz prosić i L4 i myślę że nie będzie z tym najmniejszego problemu:)
 
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratulacje! Pewno ze bierz l4, powonnas dostac bez problemu
 
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
MoKa :-) nie dobijaj się tak :-) ja przebyłam rozmowe z panią Psycholog w Łódzkiej Gamecie i ona mi zadała jedno pytanie- ile do tej pory mialam szans na zajscie w ciaze ??? Odpowiedzialam ze 0% . Ona odpowiedziala mi na to ze teraz mam ponad 40%. Czy uwazasz ze 0% a 40 % to mała roznica ? :-) bardzo duza :-) a poza tym kazała mi sobie w duchu powtarzac ze robie wszystko zeby sie udało i nic wiecej zrobic nie moge dlatego stres juz tutaj nic nie da :-) ja tez czekam na transfer 3 miesiace i rozumiem twoją niecierpliwosc ;-)
 
reklama
Tata miał raka, właściwie dwa (różne). Ten na pęcherzu łatwo usunęli, ale ten na żołądku... musieli usunąć z całym żołądkiem. Ma połączony przełyk z jelitami. Po cyklu chemii i radioterapii bardzo schudł, ale najgorzej go zmogło w szpitalu, do którego poszedł bo miał pooperacyjny ropień w płucach. Dostał biegunki i... Odwadniał się (biegunka), głodził (ciężko było mu jeść) i niedotleniał (płuca) takie małe zabójcze combo :( Jak do szpitala schodził sam po schodach, tak teraz nawet nie siedzi...

W hospicjum miał mieć tlen doraźnie, dożywianie nawet przez sondę jeśli nie miałby siły ruszać buzią, kroplówki, codziennie wizytę lekarza, rehabilitację manualną i wannie z hydromasażem - 3/4 z tego nie jesteśmy mu w stanie w domu zapewnić. Z tym, że wydaje mi się, że jakaś nieogarnięta lekarka go przyjmowała i ubzdurała sobie, że ma przerzuty (czego nie ma na żadnym wypisie ze szpitala, ani badaniach, a tych miał dużo) i dostawał jakieś plastry przeciwbólowe, które go otumaniały, bo niby skarżył się na ból. A jego owszem bolą, ale kichy bo nie bardzo mają co trawić i espumisam pomagał, ewentualnie jakiś delikatny środek rozkurczający. Wczoraj zrobiliśmy mały zmasowany atak na tą lekarkę, ze 2 razy z nami przeglądała dokumentacje ojca i w końcu przyznała, że nie ma przerzutów i chyba dziś nie dostał otempiaczy, bo lepiej się z nim rozmawiało. Co nie zmienia faktu, że jest w złym stanie i nadal na dwoje babka wróżyła....

Strasznie mi przykro [emoji17] Rak żołądka zabrał moja niespełna 40 letnia siostre....


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry