reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Super przyrost!!! Pros, nie zaszkodzi. Ja dostalam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie mi przykro [emoji17] Rak żołądka zabrał moja niespełna 40 letnia siostre....


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Mnie rowniez przykro, ze takie choroby dotykaja nawet mlodych ludzi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
13 dpt beta -515!W dwie doby przyrost o 150%.Mam nadzieję,że to bardzo dobry wynik.Pierwsze USG 24 sierpnia już nie mogę się doczekać.Dzirwczynki czy mogę prosić lekarza o zwolnienie z pracy?Bo niby ciąży jako ciąży na tym etapie nie potwietdzi,ale pracuję w sklepie dźwigam na nogach przez 8/9 godzin czy ma prawo mi odmówić zwolnienia?

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Betka jak ta lala [emoji6]a co do zwolnienia to lekarz napewno da! A Ty bierz!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krótko o mnie 4 lata po ślubie, 3 lata starań. Ja mam 29 lat a mąż 32. U męża zdiagnozowano słabą morfologie i ruchliwość plemników. Był to dla nas wielki szok..do dziś pamiętam ten koszmarny dzien u mnie w 2014 wykryto endometrioze. Wycieli mi ją laparoskopowo w Niemczech i od tamtego czasu nie mam żadnych problemów. Jesteśmy po 3 nieudanych IUI. . W czerwcu podjęliśmy decyzje ze podchodzimy do in vitro mimo że mąż był mega przeciw. Teraz jesteśmy na etapie zalatwiania dokumentów. Bardzo licze na to ze podejdziemy we wrzesniu do in vitro. Zeby bylo smieszniej od wrzesnia jestem bezrobotna:oo2: przez 3 lata nie zmienialam pracy zeby w razie ciazy dostac lepszy zasilek a teraz mnie zwolnili:laugh2:I tak oto jestem tutaj u Was:rolleyes:
 
Dziewczyny prawie dwa tyg temu robiłam betę - była juz w fazie spadkowej i wynosiła 17600. Oczywiście wystąpiło krwawienie, plamie do dziś. Dziś skontrolowałam betę i wynosi 890. Czy to normalne, ze pomimo krwawienia hormon jest jeszcze wykrywalny? Macie doświadczenie bądź wiedzę w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny prawie dwa tyg temu robiłam betę - była juz w fazie spadkowej i wynosiła 17600. Oczywiście wystąpiło krwawienie, plamie do dziś. Dziś skontrolowałam betę i wynosi 890. Czy to normalne, ze pomimo krwawienia hormon jest jeszcze wykrywalny? Macie doświadczenie bądź wiedzę w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja musiałam odczekać na zrobienie bety do końca kwawienia. Może organizm się dalej oczyszcza. U Ciebie ta beta jednak wysoka była
 
reklama
Do góry