reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej już po wizycie i u nas i dobrze i tak sobie. Tobinek ma 716 gramów, a Sara 566. Spora różnica, ale są w dwóch owodniach i mam się tym nie przejmować. Na moją anemię nic się nie poradzi ze względu na ciążę blizniaczą. Mam brać to co brałam i jeść mięso i buraki. A teraz najlepsze. Ja, która zawsze miałam niedowagę mam dietę! Zero ziemniaków, makaronów, słodyczy i białego pieczywa. To zę względu na wynik glukozy po 2 godzinach który wynosi 133 i za szybko tyję - 3 tyg 3 kg[emoji38][emoji4]. Szyjka długa i twarda 4,6 cm. A kopię mnie bez przerwy Sara. Oj chyba będzie agentka[emoji7].
Czyli cukrzyca ciazowa !!! No to kiepsko musisz mieć dietę...
Dobrze, że z dzieciaczkami wszystko super!!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej dziewczyny!
Po 1,5 roku wracam do gry. Mam 5 zamrożonych komóreczek. Jestem po wizycie u lekarza. Sprawa wygląda następująco: dostałam listę badań do wykonania i listę leków do wykupienia. Z badania wynikło, że na lewym jajniku mam bardzo nie fajną torbiel (LUF) i czekamy z nią do pierwszego dnia miesiączki, jeśli się wchłonie, to działamy w najbliższym cyklu, jeśli nie, to Prolutex i przekładamy o miesiąc. Chciałam Was zapytać o to, jakie komórki powinnam transferować, mam dwie możliwości: 1 komórka z 5 doby, lub 2 komórki z 3 doby. Nie wiem jakie są statystyki, zapewne jest to sprawa indywidualna i na każdego to inaczej zadziała, ale chciałam zapytać jaką decyzję byście podjęły na moim miejscu.
Witaj. Fajnie ze wracasz po dzieciaki.

Co do pytania, ja bralam dwa 5dniowe i jestem w.pojedynczej ciazy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety nie usłyszałam serduszka. Jak dowiedziałam się że beta spada, miałam ją zweryfikować po 2 dnia i jak znów była mniejsza to kazano mi odłożyć wszytskie leki. I po 3 dniach od odstawienia zoczeło się ronienie. Było to podobne do okresu tylko że z bardzo dużym bolem, w pierwszych dwóch dniach bardzo obfite i z takimi czasem jak gdyby grudkami-nie wiem jak to nazwać. Ty się kobieto nie stresuj. Słyszałaś serduszko, niektóre dziewczyny długo miały różne plamienia. Wiem że my wolimy chuchać na zimne ale Ty jesteś w ciąży i nie stresuj maluszka
Hej, mam pytanie do Ciebie, czy przed spadkiem beta hcg rosła Ci poprawnie? Bo u mnie beta jakoś dziwnie rośnie tzn. 3 sierpnia miałam wynik 704 a dzisiaj tj. 9.08 beta wyniosła tylko 3816, wcześniej przyrost był dużo lepszy, ciąże pozamaciczną mam wykluczoną. Boje się, że coś jest nie tak. Lekarz kazał powtórzyć bete w piątek. Przyrost jest niby wiekszy niż 66% ale lekarz twierdzi, że jest mały. Proszę napiszcie co o tym myślicie.
 
Do góry