reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam punkcje na godzinę 10, musieliśmy być tak ze 20 min wczesniej- badali mi ciśnienie, trzeba wnieść opłatę itp. Potem się czeka aż poprosi do siebie lekarz anestezjolog, rozmawiał z nami, sprawdził wszystkie dokumenty, rzucił jakiś żarcik na rozluźnienie atmosfery. Potem wysłał męża do specjalnego pokoju (w wiadomym celu). Ja musiałam się ubrać w ich ubranko, zrobić siusiu no i na fotel. Podają środek po którym zasniesz i nie czujesz nic. Po wszystkim lezalam ze 40 min, można się ubrać, iść do kawiarni na kanapkę i herbatę i tam się czeka na wizytę u swojego lekarza. Dostaje się wypis i do domku:-) Trzeba zarezerwować sobie około 4 godzin. Tak się rozpisalam bo wiem że można mieć obawy przed punkcją a teraz może trochę łatwiej Ci to przyjdzie. Pozdrawiam ;-)
Kochana jesteś....wcale nie mogę zasnąć. Jestem jakaś zdenerwowana. Wiem, że jutro już będzie po wszytskim. :) Dziękuje Ci, że tak mi napisałas pięknie ze szczegołami.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was gdzie mogę wystawić ofertę sprzedaży leków mam dwa nowe opakowania gonal f 300j. Pozdrawiam i z góry dziękuję
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was gdzie mogę wystawić ofertę sprzedaży leków mam dwa nowe opakowania gonal f 300j. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Ogólnie na forum nie wolno handlować lekami. Jak już tu napisalas i ktoś będzie chętny to na priv pogadajcie[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Cześć dziewczyny :-)) zycze wszystkim udanego dnia zarowno dzis jak i najblizszych. Samych pozytywnych bet! :-) Ja na troche odpadam z forum,jakos ostatnio bie czuje sie tu zbyy dobrze. Zycze wszystkim powodzenia i dziekuje za wszystko. Trzymajcie sie
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)) zycze wszystkim udanego dnia zarowno dzis jak i najblizszych. Samych pozytywnych bet! :-) Ja na troche odpadam z forum,jakos ostatnio bie czuje sie tu zbyy dobrze. Zycze wszystkim powodzenia i dziekuje za wszystko. Trzymajcie sie
My tez tobie zyczymy duzo dobrego, czasami trzeba dac sobie odpocząć od wszystkiego. Mam nadzieje ze jeszcze wrócisz pelna energii na to forum[emoji10]
 
Do góry