reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam punkcje na godzinę 10, musieliśmy być tak ze 20 min wczesniej- badali mi ciśnienie, trzeba wnieść opłatę itp. Potem się czeka aż poprosi do siebie lekarz anestezjolog, rozmawiał z nami, sprawdził wszystkie dokumenty, rzucił jakiś żarcik na rozluźnienie atmosfery. Potem wysłał męża do specjalnego pokoju (w wiadomym celu). Ja musiałam się ubrać w ich ubranko, zrobić siusiu no i na fotel. Podają środek po którym zasniesz i nie czujesz nic. Po wszystkim lezalam ze 40 min, można się ubrać, iść do kawiarni na kanapkę i herbatę i tam się czeka na wizytę u swojego lekarza. Dostaje się wypis i do domku:-) Trzeba zarezerwować sobie około 4 godzin. Tak się rozpisalam bo wiem że można mieć obawy przed punkcją a teraz może trochę łatwiej Ci to przyjdzie. Pozdrawiam ;-)
Kochana jesteś....wcale nie mogę zasnąć. Jestem jakaś zdenerwowana. Wiem, że jutro już będzie po wszytskim. :) Dziękuje Ci, że tak mi napisałas pięknie ze szczegołami.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was gdzie mogę wystawić ofertę sprzedaży leków mam dwa nowe opakowania gonal f 300j. Pozdrawiam i z góry dziękuję
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was gdzie mogę wystawić ofertę sprzedaży leków mam dwa nowe opakowania gonal f 300j. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Ogólnie na forum nie wolno handlować lekami. Jak już tu napisalas i ktoś będzie chętny to na priv pogadajcie[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Cześć dziewczyny :-)) zycze wszystkim udanego dnia zarowno dzis jak i najblizszych. Samych pozytywnych bet! :-) Ja na troche odpadam z forum,jakos ostatnio bie czuje sie tu zbyy dobrze. Zycze wszystkim powodzenia i dziekuje za wszystko. Trzymajcie sie
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)) zycze wszystkim udanego dnia zarowno dzis jak i najblizszych. Samych pozytywnych bet! :-) Ja na troche odpadam z forum,jakos ostatnio bie czuje sie tu zbyy dobrze. Zycze wszystkim powodzenia i dziekuje za wszystko. Trzymajcie sie
My tez tobie zyczymy duzo dobrego, czasami trzeba dac sobie odpocząć od wszystkiego. Mam nadzieje ze jeszcze wrócisz pelna energii na to forum[emoji10]
 
Do góry