reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny napiszcie jaki miałyście poziom estradiolu i progesteronu przed punkcją i w którym dniu cyklu punkcję
 
reklama
Dziewczyny na spokojnie. Pracodawca zgodnie z KP może skontrolować pracownika bez powodu. Pracodawca może się spytać o powód zwolnienia, ale pracownik ma prawo odmówić udzielenia odpowiedzi. Jeśli chodzi o pracowników produkcyjnych to w okresie letnim mogą zdążyć się zwiększone kontrole ponieważ - tutaj muszę zaznaczyć, że to absolutnie nie jest wycieczka w stronę autorki tylko doświadczenie - często pracownicy nie otrzymują w tym czasie urlopów (zwiększona ilość zamówień) i uciekają na l4, a tak naprawdę wyjeżdżają na wakacje. Jeśli chodzi o lekarza -czy jest tam pieczątką ginekologa, neurologa czy urologa, o niczym to nie świadczy, tak jak i nie świadczy o chorobie.
Więc jeśli koleżanka nie powiedziała pracodawcy, dlaczego musi mieć zwolnienie to mógł on wpaść na pomysł kontroli.
Ja mojemu Dyrektorowi powiedziałam, o co chodzi, dostałam l4 na miesiąc, i jest on na tyle w porządku, że raz w tygodniu dzwoni i pyta się czy wszystko w porządku :)
Widocznie masz fajnego Dyrektora u nas w firmie jest więcej kierowników niz pracowników jednym słowem banda debili i szkoda słów nawet urlop ciężko jest dostać za wszystko zabierają premie ja już nie pamiętam kiedy dostałam całą premię bo praktycznie raz w miesiącu mnie nie ma bo to wizyta bo wyniki To bardziej przypomina obóz pracy niż zakład
 
Co do embrionow 3dniowych to ja bym poczekają z wyciąganie wniosków do 3-4 transferu. Duża część nie rozwija się dalej. Szacuje się ze na 10zaplodnionych komórek jest 1-2blastocysty.Bywa,że jest więcej bywa teżze nie ma wogole. U nas na 3zarodki była tylko jedną blastks wszystkie 3w 3dobie 8B. Poprzednio podobnie na 4 zarodki jeden się zaimplantowal ale nie był blastocysta. Tylko i nas czynnik męski a po 3sobie wchodzi w grę genom zarodka. Czyli materiał genetyczny ojca. Dopiero po 3dobie jest weryfikacja materiału ojca wcześniej embrion rozwija się na potencjale rozwojowym oocytu
 
Mam pytanko do dziewczyn które brały w ciąży Encorton . Jestem w 12 tc i będę stopniowo go odstawiać . W 13-14 tc mam brać 5 mg i 15 tc 2,5 mg . Lekarz nie napisał mi czy mam dzielić tabletkę czy może iść po receptę na takie dawki . Czy któraś się może orientuje w temacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam pytanko do dziewczyn które brały w ciąży Encorton . Jestem w 12 tc i będę stopniowo go odstawiać . W 13-14 tc mam brać 5 mg i 15 tc 2,5 mg . Lekarz nie napisał mi czy mam dzielić tabletkę czy może iść po receptę na takie dawki . Czy któraś się może orientuje w temacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja dzieliłam tabletkę

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Mam pytanko do dziewczyn które brały w ciąży Encorton . Jestem w 12 tc i będę stopniowo go odstawiać . W 13-14 tc mam brać 5 mg i 15 tc 2,5 mg . Lekarz nie napisał mi czy mam dzielić tabletkę czy może iść po receptę na takie dawki . Czy któraś się może orientuje w temacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie kazał ostawić, odstawiłam :D:D:D
 
reklama
Mam pytanko do dziewczyn które brały w ciąży Encorton . Jestem w 12 tc i będę stopniowo go odstawiać . W 13-14 tc mam brać 5 mg i 15 tc 2,5 mg . Lekarz nie napisał mi czy mam dzielić tabletkę czy może iść po receptę na takie dawki . Czy któraś się może orientuje w temacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Możesz dzielić tabletkę na pół :) ja tak robiłam i nawet dr kazal dzielić

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry