reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na pewno ten temat był wielokrotnie poruszany, ale nie mogę znaleźć :)

W którym dpt , przy podanym 5 dniowym zarodku robilyscie bete ?
Przy moim pierwszym synku robiłam bete w 9dtp i była 197 . Teraz mam być w klinice 8dpt, ale chciałabym zrobić bete przed wyjazdem, żeby się w podróży za mocno nie stresować.
 
reklama
Na pewno ten temat był wielokrotnie poruszany, ale nie mogę znaleźć :)

W którym dpt , przy podanym 5 dniowym zarodku robilyscie bete ?
Przy moim pierwszym synku robiłam bete w 9dtp i była 197 . Teraz mam być w klinice 8dpt, ale chciałabym zrobić bete przed wyjazdem, żeby się w podróży za mocno nie stresować.

Ja tez jeździłam ze Szczecina do Białegostoku i zawsze robiłam na miejscu w Diagnostyce ale chyba u Ciebie jest inaczej bo startujesz z jakiegoś programu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trochę z innej beczki przed chwilką miałam kontrole z pracy w sprawie zwolnienia l4 ledwo jestem 2 tydzień na zwolnieniu a tu taka niespodzianka przyjechał BH-powiec i pyta sie mnie co mi dolega co to za pytanie ? Więc mówię do niego że to moja prywatna sprawa i nie będę opowiadać o moich "chorobach " no tak mnie wk...rwił że szok
No pracodawca ma prawo przyjechać na kontrolę ale z tego co sie orientuje to powinny przyjechać min 2 osoby. A ty oczywiście nie masz obowiązku mówić z jakiego powodu jesteś na l4. Dobrze ze byłaś w domu [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
zuzanka34,
pytałaś czy miałam allmr i ct, jeszcze nie.
ile te badania kosztują u Paśnika?
na razie zaczynam przyczynę z imunno.
dobrze, że chociaż kilka mam swoich.
chociaż tych szczepień się boję, bo są różne opinie.
od kiedy sama sobie zdiagnozowałam hashi nic więcej nie szukałam.
czułam się kiepsko, ledwo żyłam, a interniści wmawiali mi deprechę,
zrobiłam wtedy pamiętam jak dziś pakiet tarczycowy z tymi przeciwciałami
i zaniemówiłam, oczywiście internista też.
dobrze, że można tak zrobić z tym intralipidem za 50zł..
ile oni zarabiają to szoook.
ciekawe czy któraś atosiban gdzieś też sobie podawała poza swoją kliniką?
sorrry, nie mogę dzisiaj usnąć i tak kombinuję.

Super, że napisałas. Ja teraz jadę do swojej przychodni niech mi podadzą ten intralipid. A wieczorkiem Ci napisze co mam od paśnika
 
Ja tez jeździłam ze Szczecina do Białegostoku i zawsze robiłam na miejscu w Diagnostyce ale chyba u Ciebie jest inaczej bo startujesz z jakiegoś programu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć :) Tak , teraz jestem w programie klinicznym, testowanie leku, dzięki temu mam niewielkie koszty. Wymóg jest taki, ze na bete musze zgłosić się w klinice, wlasnie 8 dpt, ale chcę skoczyć do diagnostyki 7dpt, żeby mieć spokojniejsza głowe i wiedzieć z jakim nastawieniem jechać.
 
Dziewczyny ja byłam sprawdzana przez ZUS na macierzyńskim. Duża firma, lata pracy a pytali się o mnie w firmie. Nie dziwi,że pracodawca sprawdza.. a już co myślę o takich pracodawcach to inna sprawa
Na macierzyńskim? Serio? Pierwsze słyszę, rozumiem zwolnienie ale macierzyński to urlop i należy nam się jak psu buda.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry