reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O 13:45. Njgorsze jest to że oni nie mają mojej historii w programie więc ją będę musiała wdrążyć:)

To czemu nie poprosiłas o przesłanie dokumentów z Katowic do Bielska? Mi też czasem zdarzały się wizyty i tu i tu i zawsze 2,3 dni wcześniej dzwoniłam i prosiłam o przesłanie dokumentów albo z Katowic do Bielska albo na odwrót... To powodzenia na wizycie, opowiedz wszystko dokładnie na pewno dojdziecie do jakiegoś porozumienia :-)
 
To czemu nie poprosiłas o przesłanie dokumentów z Katowic do Bielska? Mi też czasem zdarzały się wizyty i tu i tu i zawsze 2,3 dni wcześniej dzwoniłam i prosiłam o przesłanie dokumentów albo z Katowic do Bielska albo na odwrót... To powodzenia na wizycie, opowiedz wszystko dokładnie na pewno dojdziecie do jakiegoś porozumienia :-)
Nie pomyślałam;/ Ale na wizytę umawiałam się wczoraj. na wczoraj w Katowicach przyjmowała ale nie chciało mi się tak daleko jechać. W sumie mogła wziąć wczoraj moją kartotekę. A już trudno.
 
Nie pomyślałam;/ Ale na wizytę umawiałam się wczoraj. na wczoraj w Katowicach przyjmowała ale nie chciało mi się tak daleko jechać. W sumie mogła wziąć wczoraj moją kartotekę. A już trudno.

No trudno mi też zdarzały się takie szybkie wizyty zwłaszcza jak na początku ciąży miałam te bóle i plamienia to też jechałam i musiałam wszystko po krótce opowiedzieć... Najlepiej zapisz sobie na kartce jakie badania robiłaś itd na pewno będzie o to pytać i na pewno też porusz sprawę immunologa...
 
Witaj :)

Fajnie, że na nas trafiłaś i że do nas piszesz. Rozgość się, zostań z nami - będziemy się wspiorać. Super, że masz już trochę doświadczenia - to jest dla nas również cenne :)
Dziękuję. Rozgoszczę się :) Widzę, że wątek jest bardzo aktywny. Dla tych dziewczyn, które są przerażone małą ilością komórek czy zarodków. W poprzednim transferze do 5 doby przetrwał tyko 1 maluch - silny - teraz biega 15 kg kochany rozrabiak :) Teraz miałam niewielką ilość komórek i tylko 1 zarodek przetrwał, dwa były bardzo słabe. Ten, który przetrwał podobno bardzo silny, blastocysta 4 a. Teraz tylko te czekanie do testowania. Ze względu na to ze jestem w testach klinicznych, to na bete musze jechać do kliniki ( ze Szczecina do Kriobanku ) Dodam, że syn był podczas całej procedury ze mną, chodził ze mną na wizyty i był dla mnie wielkim wsparciem. Jak ktoś się pytał, gdzie ide, to on odpowiadal, do lekarza, bo dzidzi nie ma :) Oby nagrodą była ta pozytywna beta , na która bardzo wyczekuje.
Mam być na becie 8dpt, przy podanej 5 dniowej blastocyście. Mam nadzieje, ze już cos wykaże betka.
 
Dziewczyny - wielki dzień. @MoKa ma pukcję, długo wyczekaną i.. wyśnioną :D:D
Cytując @Hooope86 - Owocnych jajozbiorow!!!

@Justyna3007 - beta raczej jeszcze nie wyjdzie, ale pięknych hormonów :)
@bertha - bezbolesnej punkcji, "czystego" endo, samych pozytywnych wiadomości :)
@froncia - udanej wizyty!!!
hej dziękuję za pamięć wyniki będę miała chyba po 16 więc dam znać co i jak :) Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny
 
reklama
Do góry