reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@MoKa ja mialam 6 pęcherzyków ostatecznie tylko jedna blastka z nami została i jest do dziś[emoji6] są dziewczyny które miały dużo jaj a niestety ciąży im to nie zapewniło więc nie łam się od razu

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Madzia leze dalej (pomijajac wc ktore musialam zaliczyc zaraz po skurczach) ale normalnie nie wiem co to sie stalo. Jestem w takim szoku. Czuje ze juz po wszystkim...
Jeszcze ten sen... snilo mi sie ze leze w lozku i jest jakies dziecko chlopczyk kilku miesieczny i czym bardziej ja go chcialam do siebie przytulic tym bardziej on sie wyrywal i dostalam tych skurczy[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

Nie denerwuj sie yo jeszcze nic nie znaczy, ja miałam 2 razy orgazm nocny z takim mega skurczem macicy, strasznie sie bałam ale zarodek sie zagniezdzil [emoji6] trzeba czekać i być dobrej myśli!

Tylko 4 jajka... Transferu nie będzie bo płyn w macicy :( i w ogóle nie wiadomo co dalej :( ja już mam dość :(

Ten płyn to pewenie Hiperka, lepiej jak odrocza, organizm odpocznie a Ty nabierzesz trochę więcej siły psychicznej!! Nie ważne ile jajek ważne ile zarodków zostanie z Tobą! Trzymam kciuki za zapłodnienie .

Dziewczyny trochę więcej wiary!! Czy nie lepiej jak szklanka jest w połowie pełna niż pusta? Jak juz bedzie wiadomo na 100% ze dupa to wtedy można sie załamywać ale nie teraz kiedy gra w toku!!!!!!

A ja dzwoniłam do szpitala i moze jutro odbiorę wyniki histo patu. Ktoś wie czego mogę sie spodziewać?



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Mam pytanie do dziewczyn które leczą się w Gyncentrum Katowice. Powiedzcie mi który lekarz waszym zdaniem jest najbardziej kompetentny w dziedzinie in vitro?
Ja mam być prowadzona przez dr G. Ale wiadomo jaki on jest... Myślę o dr M. Ale z nim miałam mało do czynienia ...
No i już dr G. Przepisał mi antyki... To głupio tak iść do M.....
Ja sie lecze u dr G
 
Nie denerwuj sie yo jeszcze nic nie znaczy, ja miałam 2 razy orgazm nocny z takim mega skurczem macicy, strasznie sie bałam ale zarodek sie zagniezdzil [emoji6] trzeba czekać i być dobrej myśli!



Ten płyn to pewenie Hiperka, lepiej jak odrocza, organizm odpocznie a Ty nabierzesz trochę więcej siły psychicznej!! Nie ważne ile jajek ważne ile zarodków zostanie z Tobą! Trzymam kciuki za zapłodnienie .

Dziewczyny trochę więcej wiary!! Czy nie lepiej jak szklanka jest w połowie pełna niż pusta? Jak juz bedzie wiadomo na 100% ze dupa to wtedy można sie załamywać ale nie teraz kiedy gra w toku!!!!!!

A ja dzwoniłam do szpitala i moze jutro odbiorę wyniki histo patu. Ktoś wie czego mogę sie spodziewać?



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

U mnie wyniki histopatologiczne nic nie powiedziały, potwierdziły tylko, że była ciąża.
 
reklama
Do góry