reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak słyszę że dziewczyny mają po 8 i więcej to te 4 mi się masakrą wydają ale fakt lepiej tyle niż zero tylko dlaczego zawsze coś musi wyskoczyć. Popsuta na maksa jestem wrrrr.... Teraz jeszcze to czekanie na telefon embriologa... Strasznie się boję...

Lekarz powiedział że nie poda zakorków dopóki nie przygotuje im jak najlepiej macicy i że skuteczność zamrożonych ma nawet większą bo skupia się tylko na super przygotowaniu macicy dla nich. Oby tak było i oby za miesiąc już były we mnie. Najbardziej tylko się teraz o zapłodnienie i ich jakość boję i podział...
Mnie też lekarz tak powiedział, płyn w jamie brzusznej, delikatna hiperka - odpoczywamy, ja i moja macica. I udało się. Nie wiem czy by się udało inaczej, ale mnie się udało. Trzymaj się, serio!!!
 
reklama
Witam Was dziewczyny. Obserwuję to forum od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej napisać.... wiele miesięcy trwało, żebyśmy podjęli decyzję o in vitro. Nie była to łatwa decyzja, ale po 8 latach starań....czas najwyższy. Wiele z was ma różne doświadczenia i te dobre i te złe, a wiem, że decyzja już na etapie wyboru kliniki i lekarza jest bardzo ważna. Może doradziłybyście mi, którą z klinik w Warszawie wybrać?? może wiecie coś więcej o skuteczności w tych klinikach? Zastanawialiśmy się nad Invicta i Fertemida , chociaż z chęcią poznam wasze opinie ...
Każdej z was z całego serca życzę waszych upragnionych maleństw :) i trzymam mocno kciuki za każdą z Was :)
 
Witam Was dziewczyny. Obserwuję to forum od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej napisać.... wiele miesięcy trwało, żebyśmy podjęli decyzję o in vitro. Nie była to łatwa decyzja, ale po 8 latach starań....czas najwyższy. Wiele z was ma różne doświadczenia i te dobre i te złe, a wiem, że decyzja już na etapie wyboru kliniki i lekarza jest bardzo ważna. Może doradziłybyście mi, którą z klinik w Warszawie wybrać?? może wiecie coś więcej o skuteczności w tych klinikach? Zastanawialiśmy się nad Invicta i Fertemida , chociaż z chęcią poznam wasze opinie ...
Każdej z was z całego serca życzę waszych upragnionych maleństw :) i trzymam mocno kciuki za każdą z Was :)

Witaj!!!

Jasmine, i reszta dziewczyn (i mężczyzn ;) ), które nas podczytują - nie gryziemy, jesli chcecie dołączyć - zapraszamy.

Dla nikogo decyzja o ivf nie jest łatwa, ale faktycznie 8 lat to dość długo. Nie mniej jednak dobrze, ze sie zdecydowaliście :)

Co do Fertimedica, pamiętam, że dziewczyny chwaliły sobie obsługe klienta, chyba sa tu dziewczyny z Ferti, natomiast nie pamietam kiedy ktoś z Invicty w Warszawie u nas był.

My również życzymy wam maleństwa jak najszybciej :)
 
Witam Was dziewczyny. Obserwuję to forum od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej napisać.... wiele miesięcy trwało, żebyśmy podjęli decyzję o in vitro. Nie była to łatwa decyzja, ale po 8 latach starań....czas najwyższy. Wiele z was ma różne doświadczenia i te dobre i te złe, a wiem, że decyzja już na etapie wyboru kliniki i lekarza jest bardzo ważna. Może doradziłybyście mi, którą z klinik w Warszawie wybrać?? może wiecie coś więcej o skuteczności w tych klinikach? Zastanawialiśmy się nad Invicta i Fertemida , chociaż z chęcią poznam wasze opinie ...
Każdej z was z całego serca życzę waszych upragnionych maleństw :) i trzymam mocno kciuki za każdą z Was :)
Wiesz co ja nie słyszałam o fertemidzie... My mieliśmy 2 IUI i ivf (udane!!!!!) w FertiMedica... I ta klinikę będę zawsze wszystkim polecać.. Byliśmy np. w Invimed na badaniu nasienia i mi tam się nie podobało...
Dziś mija nam 8 lat po ślubie (i od tego dnia się staramy praktycznie) i w brzuchu wreszcie mam mojego malutkiego synka .... 17t5d...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
No to teb tego... Zbieramy się na punkcję... Ależ to ja miałam dziwne sny. Części nie powiem bo niech się spełni a część to że wyszłam z ciała patrzyłam i sama podpowiadałam lekarzowi gdzie jeszcze jajka są :) był tam też mój M i psy hahaha cała rodzinka :) a potem jak na wielkiej sali podczas jakiejś imprezy mieli oficjalnie ogłosić ile się zapłodniło to uciekłam z innym facetem, który zadzwonił do mnie i powiedział że mam olać wszystko i będziemy szczęśliwie żyć ze sprzedaży jego spermy :) SERIO! Co te hormony z głową robią. Wstałam to myślałam że padnę ze śmiechu :)
Trzymam kciuki
 
Witaj!!!

Jasmine, i reszta dziewczyn (i mężczyzn ;) ), które nas podczytują - nie gryziemy, jesli chcecie dołączyć - zapraszamy.

Dla nikogo decyzja o ivf nie jest łatwa, ale faktycznie 8 lat to dość długo. Nie mniej jednak dobrze, ze sie zdecydowaliście :)

Co do Fertimedica, pamiętam, że dziewczyny chwaliły sobie obsługe klienta, chyba sa tu dziewczyny z Ferti, natomiast nie pamietam kiedy ktoś z Invicty w Warszawie u nas był.

My również życzymy wam maleństwa jak najszybciej :)
Poczułem się wyróżniony. :D
 
Dziewczyny pomóżcie. Nie mogę się od kilku dni wyluzować, nie śpię po nocach. 26.07 zaczynam brać gonalpeptyl. Czy mogę się napić lampki wina lub wziąć jakieś ziołowe kropelki na spanie?
 
reklama
Do góry