reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zuzka ,

teraz ja musze zrewidowac info odnosnie Novum i Intralipidu

Robia wlew tylko na zlecenie lekarza,kosztuje nie 300,a 640 zl:o:o:oSzef kliniki,dr.Lewandowski nie wierzy w teorie ze podwyzszone NK maja wplyw na procedure.Podobno maja tez tam swojego immunologa.
Tyle od dziewczyny ktora jest w pare tyg po transferze i nareszcie w ciazy:)
 
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Ogarnij sie i wracaj szybko. Cholernie mocno trzymam za Ciebie kciuki [emoji110][emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
 
Leki dokładnie, ktore bierze moja żona.
- lutinus 100mg 1×3
- clexane 40mg zastrzyk podskórnie wieczorem
- duphaston 10mg 1×2
- estrofem 1× wieczorem
- euthyrox N50 1× rano.
Wszystko ma brać do wyniku testu lub badania krwi 14 dnia. Tego dnia mamy zadzwonić do kliniki i powiedzą co dalej. Po wyliczeniu to leki te wszystkie sa jeszcze na ok 2.5 tygodnia.
 
Leki dokładnie, ktore bierze moja żona.
- lutinus 100mg 1×3
- clexane 40mg zastrzyk podskórnie wieczorem
- duphaston 10mg 1×2
- estrofem 1× wieczorem
- euthyrox N50 1× rano.
Wszystko ma brać do wyniku testu lub badania krwi 14 dnia. Tego dnia mamy zadzwonić do kliniki i powiedzą co dalej. Po wyliczeniu to leki te wszystkie sa jeszcze na ok 2.5 tygodnia.
Ja biorę lutinus3x1 ,luteinę podjęzyk 3x2,euthyrox 1x1,acesan1x1,estrofem3x1,i folik 1x1
 
reklama
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Kochana tak mi przykro :(
Wyszalej sie wyluzuj i wracaj do nas :* a najlepiej juz po urlopie bo w kupie razniej :)
Bede miala chociaz z kim czekac na kolejne podejscie a tak tu sama weteranka zostane

Kochana przed kolejnym.podejsciem zrob sobie histeroskopie zeby sprawdzic czy faktycznie nie ma tam polip
 
Do góry