reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Alfistka strasznie mi przykro. Trzymalam za ciebie kciuki. Ważne że się nie poddajceie i przyjdzie czas to spróbujcie Jeszce raz.
Ja się jutro dowiem czy się udało czy nie. Jutro 10 dpt. Strasznie się boję iść na betę
 
reklama
Kochana tak mi przykro :(
Wyszalej sie wyluzuj i wracaj do nas :* a najlepiej juz po urlopie bo w kupie razniej :)
Bede miala chociaz z kim czekac na kolejne podejscie a tak tu sama weteranka zostane

Kochana przed kolejnym.podejsciem zrob sobie histeroskopie zeby sprawdzic czy faktycznie nie ma tam polip


Same złe wiadomosci.
A ja tak pisałam ,że nie czułam nic tylko ból piersi jak właśnie zawsze przed okresem tak potwiwrdzilam dla formalności to beta 0,1.
Co by nie było to jednak strasznie się czyta taki wynik.
Zrobilam sobie przy okazji parę badań,bo na 3 sierpnia jadę do Paśnika.
Powtórzyłam anty Tpo i Tg,dorobilam Ana
Wachalam się nad NK,bo to 300 zl.
Tylko może powtórzyc,żeby do Paśnika mieć ze sobą, jak myśliciel?
TSH zaszalalo,bo mam az 5,8.
Znowu coś rozwaliło mi zarodki.
Miałam tym razem skurcze w nocy podczas snu i nie miałam jak nad tym zapanować.
 
Cześć dziewczynki mam pytanie. Dziś jest mój 3dpt od dnia transferu( 3 dniowych zarodków) biorę nospe 3x1 bo czuję delikante ciągnięcie w dole brzucha, powiedzcie mi jak długo mogę ją brać ? I jeszcze jedno ;) wg zalecenia mam robić test 12dpt, myślicie że w 10 dpt mogłabym już zrobić ??
 
Zuzka ,

teraz ja musze zrewidowac info odnosnie Novum i Intralipidu

Robia wlew tylko na zlecenie lekarza,kosztuje nie 300,a 640 zl:o:o:oSzef kliniki,dr.Lewandowski nie wierzy w teorie ze podwyzszone NK maja wplyw na procedure.Podobno maja tez tam swojego immunologa.
Tyle od dziewczyny ktora jest w pare tyg po transferze i nareszcie w ciazy:)

annemarie,
czy będą chcieli rozmawiac o imunologii?
encorton w zasadzie wymusiła.

Czy ty pochodziłas do KD w gynecentrum w Ostrawie???
 
Cześć dziewczynki mam pytanie. Dziś jest mój 3dpt od dnia transferu( 3 dniowych zarodków) biorę nospe 3x1 bo czuję delikante ciągnięcie w dole brzucha, powiedzcie mi jak długo mogę ją brać ? I jeszcze jedno ;) wg zalecenia mam robić test 12dpt, myślicie że w 10 dpt mogłabym już zrobić ??
Ja robiłam betę w 10dpt i miałam podany tez zarodek 3 dniowy. Możesz robić ale czasami warto poczekać do tego 12 dpt. Nospe brałam zawsze jak mnie coś bolalo

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Same złe wiadomosci.
A ja tak pisałam ,że nie czułam nic tylko ból piersi jak właśnie zawsze przed okresem tak potwiwrdzilam dla formalności to beta 0,1.
Co by nie było to jednak strasznie się czyta taki wynik.
Zrobilam sobie przy okazji parę badań,bo na 3 sierpnia jadę do Paśnika.
Powtórzyłam anty Tpo i Tg,dorobilam Ana
Wachalam się nad NK,bo to 300 zl.
Tylko może powtórzyc,żeby do Paśnika mieć ze sobą, jak myśliciel?
TSH zaszalalo,bo mam az 5,8.
Znowu coś rozwaliło mi zarodki.
Miałam tym razem skurcze w nocy podczas snu i nie miałam jak nad tym zapanować.
Strasznie wysokie TSH bierzesz coś na to powinno być koło 1
 
Cześć dziewczynki mam pytanie. Dziś jest mój 3dpt od dnia transferu( 3 dniowych zarodków) biorę nospe 3x1 bo czuję delikante ciągnięcie w dole brzucha, powiedzcie mi jak długo mogę ją brać ? I jeszcze jedno ;) wg zalecenia mam robić test 12dpt, myślicie że w 10 dpt mogłabym już zrobić ??
Nospę można brać spokojnie nawet w ciąży i moim zdaniem możesz dziesiątego dnia spróbować zrobić będę już coś powinno być Ja też zawsze miałam transfer 3 dniowych zarodków i bete robiła w dziesiątym dniu
 
reklama
Do góry