reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki powtórzyłam sama dla siebie bete dziś żeby zobaczyć czy przyrasta i ładnie przyrosła dziś 14dpt i wynik 1446,000 mlU/ml,a w 11 dpt miałam 342mlU/ml więc przyrost spory jak na 3 dni
Wpisałam sobie twoje wyniki w kalkulator i są książkowe:

"HCG podwaja się co 1 dni 10 godzin (35 godzin).

Średni dwudniowy przyrost to 894 mlU/ml (161.4%) (w normie).

Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczącym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo."
 
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Regeneruj siły i portfel kochana. Udanego wypoczynku!
 
10 punkcja, a 14 transfer. Może test jakiś zepsuty. Mojej siostrze, która jest w 6 miesiącu ciąży test domowy wyszedł negatywny:O powód dla, którego go robiła jest taki, że jej przyjaciółce dokładnie taki test pokazał 3 kreski (!), drugi wskazał "+" chociaż jego wskaźnikiem miały być dwie równoległe linie, i chciały sprawdzić czy te dwa testy były uszkodzone czy ta firma wypuściła takie buble. Może ten mój też był takim bublem....
Normalnie ,testy funkcjonuja...tylko za szybko sie je robi,wychodza ujemne,beta dodatnia i w sumie to nasza wina ,a nie testow.Moze twoj faktycznie byl do niczego,ale Beta nie ruszyla z miejsca,to nie jest dobra wiadomosc.Mozesz ja jeszcze powtorzyc,nastawiajac sie na wszystkie opcje.Na szczescie nie siedzimy w srodku i wszystko jest mozliwe:tak:
 
Ostatnia edycja:
No to jestem po wizycie i już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze Pani doktor stwierdziła że wcale nie kazała mi dziś przychodzić... Taaaa.... Ok jestem głucha. Po drugie kazała mi być dobrej myśli. Kilka pęcherzyków jest ładnych. Reszta wiadomo kształtem nie są idealne.
No ale teraz najgorsze... Mam się nie stresować ale chyba w tym miesiącu nie zostaną mi podane zarodki nawet jak będą :(
Zobaczyła w macicy jakąś przestrzeń... Nosz ku...w znowu nie wyjaśniła o co chodzi tylko że może się okazać że dopiero za miesiąc podadzą zarodki. W piątek jakoś żadnej przestrzeni czy ch...j wie co to jest nie było. Serio wymiękam
Moka ona jest jakas malokompetentna moim zdaniem. Nie mozesz poprosic o zmiane lekarza? Ja bym jej nie wierzyla.. zreszta niektore z nas niestety maja doswiadczenie z niekompetentnymi lekarzami (najlepiej to nazwac ich durniami!) I to tylko szkoda nerwow czasu i kasy... ja to sie zastanawialam nawet czy nie isc do prawnika na temat artvimed i chrostowskiego bo to co zrobil w moim przypadku to żenada. Wiec nie mozemy sie dac zwodzic za nos!
 
Czy ktoś miał styczność z lekarzami z Invicta w Warszawie?? Bardzo mi zależy na waszej opinii , będę bardzo wdzięczna ,do jutra muszę podjąć decyzję...
Ja ale we Wrocławiu więc nie pomogę
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Baw się dobrze ,odpocznij i wróć pełna energii do dalszego działania
 
Wpisałam sobie twoje wyniki w kalkulator i są książkowe:

"HCG podwaja się co 1 dni 10 godzin (35 godzin).

Średni dwudniowy przyrost to 894 mlU/ml (161.4%) (w normie).

Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczącym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo."
Dziękuje :* to super moja gin nie kazała mi dziś robić już betki ale sama zrobilam zeby zobaczyć i cieszę się z tego co napisałaś :)
 
reklama
Do góry