reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
@Alfistka bardzo mi przykro, że się nie udało... ale czekamy na ciebie z powrotem :)
Z nową energią i z tym pozytywnym nastawieniem. :)
Oby problemy finansowe udało się szybko pokonać, a w tym czasie zadbacie bardziej o was. Kto wie, może ivf nie będzie potrzebne ;) Tego ci życzę :)
 
No to jestem po wizycie i już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze Pani doktor stwierdziła że wcale nie kazała mi dziś przychodzić... Taaaa.... Ok jestem głucha. Po drugie kazała mi być dobrej myśli. Kilka pęcherzyków jest ładnych. Reszta wiadomo kształtem nie są idealne.
No ale teraz najgorsze... Mam się nie stresować ale chyba w tym miesiącu nie zostaną mi podane zarodki nawet jak będą :(
Zobaczyła w macicy jakąś przestrzeń... Nosz ku...w znowu nie wyjaśniła o co chodzi tylko że może się okazać że dopiero za miesiąc podadzą zarodki. W piątek jakoś żadnej przestrzeni czy ch...j wie co to jest nie było. Serio wymiękam
MoKa czuć, żeś goniona hormonami ;)

Cieszę się, że jajca wypiękniały, będą śliczne jak mama ;) A co do reszty - dowiedz się jutro przy punkcji co widać, co to za przestrzeń, może skonsultuje z innym lekarzem, albo co...

A crio... dla mnie było szczęśliwe, też musiałam czekać, ale jeśli dzięki temu mam dzidzię w brzuchu - watro było :)
 
Punkcję będzie robił inny lekarz na szczęście fajny taki i ma on jutro podjąć ostateczną decyzję. Moja lekarka chyba lubi znajdować rzeczy o których nigdy nikt nie słyszał najpierw kształt pęcherzyków - zero w necie na ten temat a teraz jakaś przestrzeń w macicy - też w necie o tym cisza...
Pogadaj z tym lekarzem :) Może się wyjaśni o co jej chodziło i czy rzeczywiście powinnaś czekać...
 
MoKa czuć, żeś goniona hormonami ;)

Cieszę się, że jajca wypiękniały, będą śliczne jak mama ;) A co do reszty - dowiedz się jutro przy punkcji co widać, co to za przestrzeń, może skonsultuje z innym lekarzem, albo co...

A crio... dla mnie było szczęśliwe, też musiałam czekać, ale jeśli dzięki temu mam dzidzię w brzuchu - watro było :)

Dokladnie:):):)bym powiedziala,ze w wielu przypadkach przynosi upragnione szczescie.Zmienily sie techniki mrozenia i rozmrazania i ilosc ciaz jest porownywalna do swiezynek:wink::wink::wink:ma sie udac, to sie uda
 
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Czekamy na Ciebie....
 
reklama
Hej,
dziewczyny ja już poczyniłam starania za tymi intralipidami. Nie dadzą mi w Novum to trudno powiem,ze mam swoje i koniec. U mnie cena 10 % roztworu 500 ml kosztuje 52 zł. No i teraz tylko odpowiedz od immunologa kiedy i jak zrobić wlew.
A tak zapytałam w aptece czy może byc recepta od zwykłego lekarza....oczywiście!!!
 
Do góry