reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to jednak muszę jeszcze poczekać na prawdziwą @. Ależ ona wredna z tym spóźnieniem się...
Moj gin powiedzial ze jak do 12 w poludnie pojawi sie normalne krwawienie to wtedy zaczynam a jak po 12 to nastepnego dnia. Pojawilo sie o 15tej wiec zaczelam na nastepny dzien.
 
Jezeli moge sie wtracic do dyskusji to dodam ze tez nienawidze kaczora i calej jego swity i calego popiepszonego pisu i uwazam ze przynosza Polsce wstyd i niszcza wszystko to co bylo.
I wiele razy rozmawiamy z m o powrocie do pl i zawsze konczy sie rozmowa ze poczekamy do wyborow bo za rzadow pisu nie ma co wracac...
500+ to porazka ktora finansuje libacje itd i na pewno nie pomaga dzieciom... przykre...
 
A i chcialam Was jeszcze zapytac co myslicie jezeli moj 5 mm polip bedzie dalej (a pewno bedzie) na usg w srode tj 8 dzien stymulacji to rozumiem ze transferu nie bedzie ale czy np moga mi po transferze zrobic histeroskopie zeby go usunac i czy wtedy w nastepnum cuklu moge zabrac mrozaczka jezeli bedzie?
 
Hallo @Vinszka . Jak tam podgladanie?:)

Ahh, nie miałam czasu w weekend z racji urodzinek ;p
Moje wyniki są b. dobre dlatego już powoli znowu zmniejszamy dawkę luteiny. Kolejną wizytę (chyba ostatnią) mam w sobotę i niestety muszę zmienić lekarza. Moja doktorka nie prowadzi ciąż, więc przyszło mi szukać kogoś dobrego na internetach, albo z polecenia.

A podglądanie... uh... ten kropek już nie jest kropkiem. Wygląda jak mała sześcio milimetrowa kijaneczka :) serduszko biło ślicznie. Widok rozwala na łopatki, a sobotę chodziłam jak na naturalnym narkotyku z bananem na buzi. Musiałam się uspokoić, bo nikomu o ciąży nie mówimy. :biggrin2:
 
Ahh, nie miałam czasu w weekend z racji urodzinek ;p
Moje wyniki są b. dobre dlatego już powoli znowu zmniejszamy dawkę luteiny. Kolejną wizytę (chyba ostatnią) mam w sobotę i niestety muszę zmienić lekarza. Moja doktorka nie prowadzi ciąż, więc przyszło mi szukać kogoś dobrego na internetach, albo z polecenia.

A podglądanie... uh... ten kropek już nie jest kropkiem. Wygląda jak mała sześcio milimetrowa kijaneczka :) serduszko biło ślicznie. Widok rozwala na łopatki, a sobotę chodziłam jak na naturalnym narkotyku z bananem na buzi. Musiałam się uspokoić, bo nikomu o ciąży nie mówimy. :biggrin2:
No to wspaniale[emoji11] Bardzo się cieszę.[emoji7] Do kiedy ukrywacie swój słodki sekret?[emoji8]
 
reklama
Do góry