reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczęta, mam jeszcze pytanie w jakim tygodniu i dniu widzieliście bijące serduszko? Tak się zastanawiam czy jeśli nie będzie widać w czwartek to mam się martwić czy jest jakaś tolerancja dni kiedy może się teoretycznie pojawić? Stres mnie zjada ... przy pierwszym dziecku poszłam w 4+6 I widziałam pecherzyk a nastepny termin mialam 3 tyg. później .Wogole nie myslalam o tym ze cos moze byc nie tak ..
A teraz sami widzicie. Świruje :baffled::baffled::baffled::yes:
7t2d
 
reklama
A i chcialam Was jeszcze zapytac co myslicie jezeli moj 5 mm polip bedzie dalej (a pewno bedzie) na usg w srode tj 8 dzien stymulacji to rozumiem ze transferu nie bedzie ale czy np moga mi po transferze zrobic histeroskopie zeby go usunac i czy wtedy w nastepnum cuklu moge zabrac mrozaczka jezeli bedzie?
Polipy usuwa się w pierwszych dniach cyklu po miesiączce, więc nie wiem czy nie będziesz musiała poczekać trochę dłużej. A naprawdę warto go usunąć. Ja prawdopodobnie przez polipa poroniłam.
 
Polipy usuwa się w pierwszych dniach cyklu po miesiączce, więc nie wiem czy nie będziesz musiała poczekać trochę dłużej. A naprawdę warto go usunąć. Ja prawdopodobnie przez polipa poroniłam.
Wiesz co chyba nie wszedzie bo ja mialam histeroskopie tu w irlandii w szpitalu i z tego co pamietam to bylo tydzien przed @ i tam nie patrza na to bo date wysylaja na dlugo przed. Ale mimo wyciecia kolejny polip sie pojawil.
Normalnie tak mi przykro ze nie dojdzie teraz moje pierwsze ivf do konca[emoji20]
 
Także po weekendowych wizytach już mam konkretne daty więc Was informuję ( do kalendarza chyba się wpisałam,ale to mój pierwszy raz, także nie wiem czy dobrze :-) )
Criotransfer wyznaczony na środę godzina 14.00 jeżeli tylko kropki rozmrożą się bez problemów :-)
Oczywiście nie umiałam podjąć decyzji czy próbujemy dwa na raz czy pojedynczo, także ustaliliśmy,że embriolodzy to ocenią :-D Jeżeli pierwszy rozmrozi się dobrze, i nadal będzie tej samej klasy to podajemy jeden, jeżeli chłód go troszkę osłabił to podajemy dwa :-)
Wydaje mi się,że to dobra opcja :-)
Boję się strasznie, ale podchodzę już teraz di tego zdecydowanie spokojniej i przede wszystkim świadomiej niż ostatnio! Wiem,że uda się na pewno, to tylko kwestia czasu :-)
 
Dziewczęta, mam jeszcze pytanie w jakim tygodniu i dniu widzieliście bijące serduszko? Tak się zastanawiam czy jeśli nie będzie widać w czwartek to mam się martwić czy jest jakaś tolerancja dni kiedy może się teoretycznie pojawić? Stres mnie zjada ... przy pierwszym dziecku poszłam w 4+6 I widziałam pecherzyk a nastepny termin mialam 3 tyg. później .Wogole nie myslalam o tym ze cos moze byc nie tak ..
A teraz sami widzicie. Świruje :baffled::baffled::baffled::yes:

Ja bylam w 6t2d i serduszko juz bilo [emoji4]
Wczesniej mi przyjsc nie pozwolili.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co chyba nie wszedzie bo ja mialam histeroskopie tu w irlandii w szpitalu i z tego co pamietam to bylo tydzien przed @ i tam nie patrza na to bo date wysylaja na dlugo przed. Ale mimo wyciecia kolejny polip sie pojawil.
Normalnie tak mi przykro ze nie dojdzie teraz moje pierwsze ivf do konca[emoji20]
No to skoro w Irlandii jest inaczej to musisz się tam dowiedzieć. Wiem, że Polsce histeroskopię robi się zaraz po okresie. Polipy niestety mają to do siebie, że lubią odrastać. To przez zmiany hormonalne. Stymulacja i leki sprzyjają rozwojowi niestety.
 
No to skoro w Irlandii jest inaczej to musisz się tam dowiedzieć. Wiem, że Polsce histeroskopię robi się zaraz po okresie. Polipy niestety mają to do siebie, że lubią odrastać. To przez zmiany hormonalne. Stymulacja i leki sprzyjają rozwojowi niestety.
Dzieki jasani.
No tylko teraz bede ta histero w czechach robic bo tam sie leczymy bo w irlandii czekalabym dlugie miesiace..
Normalne trace nadzieje ze to wszystko sie kiedys uda[emoji17]
 
reklama
Wiesz co chyba nie wszedzie bo ja mialam histeroskopie tu w irlandii w szpitalu i z tego co pamietam to bylo tydzien przed @ i tam nie patrza na to bo date wysylaja na dlugo przed. Ale mimo wyciecia kolejny polip sie pojawil.
Normalnie tak mi przykro ze nie dojdzie teraz moje pierwsze ivf do konca[emoji20]

Kredko pomysl, ze jesli nawet sie do odwlecze to po to, zeby zwiekszyc Twoje szanse. Ja wiem, ze czekasz dlugo i chcialabys juz. Ale jeszcze tylko troszke cierpliwosci, pomysl, ze to juz tak blisko...
Mi jak powiedzieli, ze tylko ivf wchodzi w gre to sie okazalo, ze najpierw miesiac antykow, a potem przez 3 miechy musze beac zastrzyki. Myslalam, ze mnie krew zaleje taka bylam wsciekla, ale oplacilo sie.
Dasz rade. 3mam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry