reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My od długiego czasu mówiliśmy sobie z mężem, że nie powiemy nikomu, aż sami nie zapytają [emoji14]
Czekamy na spostrzegawczość.
Świetny pomysł :) my po 2 mc powiedzieliśmy teściowej, a ja praktycznie całej rodzinie. Niestety moja teściowa ma krótki język. I teraz się zastanawiam jak jej córka będzie w ciąży to jak długo wytrzyma nie mówiąc nikomu

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już lipiec - kobietki, to będzie nasze lato, pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-10 gosia2889 Beta, progesteron , USG ♥️

2017-07-11 Alfistka Pick - Up :-D
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-13 Liv USG 6t2d
2017-07-14 iwcia82 Betowanie :) ✊✊✊
2017-07-14 evulek111 wizyta monitorująca przed criotransferem
2017-07-14 natalix0 Bhcg i progesteron 17dpt /Wizyta potwierdzającą ciążę ✊
2017-07-15 Oska305 Usg połówkowe
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-17 joko86 wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 07.04.2017 (16t4d) )
2017-07-17 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-07-19 Ilona88 wizyta kontrolna +usg
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-21 aniasiwa USG23tc
2017-07-21 Ilona88 wizyta +usg
2017-07-27 M@gda połówkowe
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-08-03 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
 
Dziewczyny pomimo, że niektóre już dawno do nas nie zaglądały to... nadal dają nam nadzieję, że i nam się uda @Maddie@ to WASZ dzień. Przywitaj maluszka również od nas!!!

@gosia2889 - wysokiej bety, cudnego USG :):):)
 
Ahh, nie miałam czasu w weekend z racji urodzinek ;p
Moje wyniki są b. dobre dlatego już powoli znowu zmniejszamy dawkę luteiny. Kolejną wizytę (chyba ostatnią) mam w sobotę i niestety muszę zmienić lekarza. Moja doktorka nie prowadzi ciąż, więc przyszło mi szukać kogoś dobrego na internetach, albo z polecenia.

A podglądanie... uh... ten kropek już nie jest kropkiem. Wygląda jak mała sześcio milimetrowa kijaneczka :) serduszko biło ślicznie. Widok rozwala na łopatki, a sobotę chodziłam jak na naturalnym narkotyku z bananem na buzi. Musiałam się uspokoić, bo nikomu o ciąży nie mówimy. :biggrin2:
No to super. Bardzo się cieszę :-) :) Teraz mnie czeka lekki stresik przed czwartkową wizytą :unsure:. Miłego dnia wszystkim . Ps. A co z progesteronu i ile bierzesz dziennie jeśli można zapytać ;)
 
No to super. Bardzo się cieszę :-) :) Teraz mnie czeka lekki stresik przed czwartkową wizytą :unsure:. Miłego dnia wszystkim . Ps. A co z progesteronu i ile bierzesz dziennie jeśli można zapytać ;)

Powiem Ci, że przed wizytą nie byłam zestresowana. Raczej nie mogłam się doczekać kiedy wejdę, bo było późnienie 15 min.

Brałam luteinę dopochwowo 3x2 i pod język 3x1, dodatkowo estrofem 3x1.
Teraz już rezygnujemy z luteiny pod język i estrofem ograniczamy do 2x1.

A Ty badasz przed wizytą hormony jeszcze?

U mnie beta w sobotę wynosiła 14992, a progesteron 92.
Przed następną wizytą znowu mam iść na krew, ale już bez betki.
 
Świetny pomysł :) my po 2 mc powiedzieliśmy teściowej, a ja praktycznie całej rodzinie. Niestety moja teściowa ma krótki język. I teraz się zastanawiam jak jej córka będzie w ciąży to jak długo wytrzyma nie mówiąc nikomu

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Jakby się u nas teściowa dowiedziała ... to wiedziałby już każdy. Nie ma jeszcze wnuków i raczej się nie zapowiadało, aby miała. Jedyną nadzieję ma właśnie w nas. :-p
 
Powiem Ci, że przed wizytą nie byłam zestresowana. Raczej nie mogłam się doczekać kiedy wejdę, bo było późnienie 15 min.

Brałam luteinę dopochwowo 3x2 i pod język 3x1, dodatkowo estrofem 3x1.
Teraz już rezygnujemy z luteiny pod język i estrofem ograniczamy do 2x1.

A Ty badasz przed wizytą hormony jeszcze?

U mnie beta w sobotę wynosiła 14992, a progesteron 92.
Przed następną wizytą znowu mam iść na krew, ale już bez betki.
Mi w ogóle oprócz bety ostatnio nic nie mierzą. Może się w czwartek zapytam czy by mi progesteronu nie zmierzyli bo bety na pewno nie będę chcieli ;) Ale czuje się dobrze , nie plamie nic mnie nie boli .
A biorę tylko 3×1 progynova (odpowiednik polskiego estrofemu)
I 3× 2 famenita dowcipnie ( odpowiednik polskiego progesteronu )i to wszystko.
Byle do czwartku;):)
 
reklama
Dziewczęta, mam jeszcze pytanie w jakim tygodniu i dniu widzieliście bijące serduszko? Tak się zastanawiam czy jeśli nie będzie widać w czwartek to mam się martwić czy jest jakaś tolerancja dni kiedy może się teoretycznie pojawić? Stres mnie zjada ... przy pierwszym dziecku poszłam w 4+6 I widziałam pecherzyk a nastepny termin mialam 3 tyg. później .Wogole nie myslalam o tym ze cos moze byc nie tak ..
A teraz sami widzicie. Świruje :baffled::baffled::baffled::yes:
 
Do góry