reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widzisz im "starszy" zarodek tym ma wieksze szanse. Ja mialam piekne 5dniowe blastki, a i tak tylko kedna dzidzia.zostala...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Achaaaa Ok nie wiedziałam , ale tez nie szukałam informacji bo nie miałam pojęcia ze to ma znaczenie , wręcz byłam przekonana ze im młodszy tym lepszy ...
 
Widzisz im "starszy" zarodek tym ma wieksze szanse. Ja mialam piekne 5dniowe blastki, a i tak tylko kedna dzidzia.zostala...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmmm - wszystkie milałyscie 3 lub 5 dniowe, a ja dwu .... i nawet nie wiem jakie (a czy B) nikt mnie nie informował [emoji15] miał ktoś dwudniowe? Dlaczego podaje się tak wczesnie? Dwudniowe tez mi zamrożono [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Achaaaa Ok nie wiedziałam , ale tez nie szukałam informacji bo nie miałam pojęcia ze to ma znaczenie , wręcz byłam przekonana ze im młodszy tym lepszy ...
Prawda jest taka,ze musi byc zdrowy,jesli jest chory i niezdolny do implantacji to wsioryba ilu jest dniowy,tak nic z tego nie bedzie;)wiecie,ze zeby doszlo do ciazy ,w ciele kobiety musi sie zgrac ponad 20.000 roznych czynnikow??? Pomyslcie ile szczescia mialyscie:)...
 
Hmmmm - wszystkie milałyscie 3 lub 5 dniowe, a ja dwu .... i nawet nie wiem jakie (a czy B) nikt mnie nie informował [emoji15] miał ktoś dwudniowe? Dlaczego podaje się tak wczesnie? Dwudniowe tez mi zamrożono [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w klinice tez mroza i podaja dwu dniowe.Moj dok.jest zdania ze w macicy maja lepsze warunki do rozwoju niz na szkle...Tyle ile klinik,tyle teorii na ten temat,nie ogarniesz tematu:):):)Byl boom na 5 dniowe Blastki,teraz ,znowu powoli zmieniaja zdanie,za pare lat wymysla co innego:D
 
Hmmmm - wszystkie milałyscie 3 lub 5 dniowe, a ja dwu .... i nawet nie wiem jakie (a czy B) nikt mnie nie informował [emoji15] miał ktoś dwudniowe? Dlaczego podaje się tak wczesnie? Dwudniowe tez mi zamrożono [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam dwudniowe i jestem w ciąży i właśnie rozważam możliwość bliźniacza Heheh
 
U mnie w klinice tez mroza i podaja dwu dniowe.Moj dok.jest zdania ze w macicy maja lepsze warunki do rozwoju niz na szkle...Tyle ile klinik,tyle teorii na ten temat,nie ogarniesz tematu:):):)Byl boom na 5 dniowe Blastki,teraz ,znowu powoli zmieniaja zdanie,za pare lat wymysla co innego:D

Ok - dziękuje za odpowiedz [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry