reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka Dziewczyny... Ja jednak dostałam skierowanie do szpitala, bo moja pani doktor już więcej nie miała pomysłu jak poradzić sobie ze skurczami i plamieniami...
I tak pojechałam po dzisiejszej wizycie do domku spakowałam się i leżę w szpitalu, liczę na to że jakoś opanują to wszystko i dobrze się to skończy dla moich dwóch Kruszynek :-)
Na pewno jesteś pod dobrą opieką [emoji5] lepiej tak niż w domu się zamartwiać[emoji8]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dawno mnie nie było wiadomo dlaczego, dzisiaj wkoncu jakoś ostatnimi siłami byłam zrobić badania jestem załamana i nie wiem co mam dzisiaj robić właśnie dostałam wyniki jestem w 9 tygodniu ciąży mam anemie progesteron wynosi 37,4 tyle to.ja miałam 8 dpt biorę dwa razy dziennie duphaston i Crinone na noc i nie wiem dlaczego taki niski. Jutro mam endokrynologa moje tsh 0,411 też jakaś masakra nie wiem co się dzieje. Proszę was o pomoc z tym progesteronem cxy mam dzwonić do ginekologa który mnie teraz prowadzi

Cześć Roksi. Mnie też dawno nie było. Wiesz, nie obraź się ale czytam co napisałaś i nurtuje mnie s pytanie... Mianowicie czy zdarza ci sie czasem chociaż miesiąc w roku przeżyć bez bycia załamaną? ;) A jak już coś bardzo cię zdenerwuje to zanim dasz sie ponieść fali tego uczucia wklepujesz najpierw od tak po prostu w Google żeby choćby zerknąć czy jest powód zeby sie martwić czy nie?

Ten progesteron. W naturalnej ciaży rośnie sobie tak jak na obrazku. Wolniutko sobie rośnie w tym momencie. Ty na cyklu sztucznym przyjmujesz go w lekach w TAKICH SAMYCH dawkach. Łożyska jeszcze nie ma żeby zaczą sie produkować, na pewno to już wiesz. Trofoblast coś tam wypuszcza ale to ułamek tego co przyjmujesz zewnętrznie. Więc dlaczego twój wynik mial by być zły?

Przykro mi, że kiepsko sie czujesz, te wymioty i anemia. Ale postaraj sie nie panikować tak bardzo bo nie dość ze sama siebie stresujesz to panika jest zaraźliwa i inne dziewczyny tez zaczną sie zamartwiać. Zdrowia życzę.
 
Hejka Dziewczyny... Ja jednak dostałam skierowanie do szpitala, bo moja pani doktor już więcej nie miała pomysłu jak poradzić sobie ze skurczami i plamieniami...
I tak pojechałam po dzisiejszej wizycie do domku spakowałam się i leżę w szpitalu, liczę na to że jakoś opanują to wszystko i dobrze się to skończy dla moich dwóch Kruszynek :-)
Trzymam kciuki za Was ,oby te wstętne plamienia się już skończyły i krwiak się wchłonoł!!!
 
Hejka Dziewczyny... Ja jednak dostałam skierowanie do szpitala, bo moja pani doktor już więcej nie miała pomysłu jak poradzić sobie ze skurczami i plamieniami...
I tak pojechałam po dzisiejszej wizycie do domku spakowałam się i leżę w szpitalu, liczę na to że jakoś opanują to wszystko i dobrze się to skończy dla moich dwóch Kruszynek :-)
Trzymam za was kciuki
U mnie też nie za dobrze teraz wymioty u mnie zaczynają się od 19 i męczą mnie tak do 2 w nocy hehe
Były już rano w dzień i w nocy teraz tylko w nocy więc może jesxze chwila i całkiem przejdą
 
reklama
Dawno mnie nie było wiadomo dlaczego, dzisiaj wkoncu jakoś ostatnimi siłami byłam zrobić badania jestem załamana i nie wiem co mam dzisiaj robić właśnie dostałam wyniki jestem w 9 tygodniu ciąży mam anemie progesteron wynosi 37,4 tyle to.ja miałam 8 dpt biorę dwa razy dziennie duphaston i Crinone na noc i nie wiem dlaczego taki niski. Jutro mam endokrynologa moje tsh 0,411 też jakaś masakra nie wiem co się dzieje. Proszę was o pomoc z tym progesteronem cxy mam dzwonić do ginekologa który mnie teraz prowadzi
Kurcze ten progesteron faktycznie mały,u mnie też szału nie ma ale dziś był 70 a ja biorę 3×6 luteiny 100mg i 2×prolutex .może spytaj lekarki o prolutex niby ma dobrą wchłanialność.
 
Do góry